18 wyników w czasie 68 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Pytanie do minnie -cinie

(Cinie, Imigran, Triptagram, Sumigra) zolmitryptan (Zomig, Zolmiles) naratryptan (Naramig) rizatryptan (Maxalt) almotryptan (Almozen) Tak czy tak wizyta u neurologa chyba konieczna.

Re: Excedrin już w Polsce!

bardzo dziekuje za przypomnienie ze takie SA i naprawde sie zdarzaja bo w zyciu mamy tendecje mysle "nie nam" -prawda? a tu popatrz.. Przypominam tez ze Cinie stosuje sie rutynowo bo to najtanszy tryptan. w tej chwili sa tez inne generyczne tryptany wiem ze jest Fromig, Naramig i cos tam jescze poza

Re: Naratryptan - jaki polski odpowiednik?

To jest w ogole Amerge, znalazlam taka informacje: klasterowybolglowy.republika.pl/Leki%20naratriptan.htm mozliwe ze w PL to jest pod nazwa Naramig. Minnie -- Ach_Dama_Byc.... aka

Re: nazwy tryptanow w Ameryce i Kanadzie

niestety, u nas nie sa tanie jesli potrzebujesz najtanszych to pytaj o "generic" Almotriptan Malate - Axert Frovatriptan Succinate -Frova Rizatriptan Benzoate -Maxalt, Maxalt MLT Zolmitriptan -Zomig, Zomig ZMT Eletriptan Hydrobromide - Relpax Naratriptan Hydrochloride -Amerge, Naramig

juz bym wolala miec nowotwor niz migrene (początek wątku)

mojego kolege z nl. Wyslal mi link i oto leki ktorych nie kojarze. Naramig® (naratriptan) Almogran® (almotriptan) Fromirex® (frovatriptan) Ania

Re: Zawroty glowy

Ja to juz sama nie wiem czy te zawroty nie sa gorsze od migreny. Dzis jak wstawalam to musialam sie trzymac lozka, bo wydawalo mi sie, ze jestem na karuzeli i zaraz spadne. Wydaje mi sie, ze to tryptany mnie tak oslabiaja, bo wczoraj wzielam Naramig, a dzis, prosze, zawroty. Dobrze, ze

Re: Zawroty glowy

sobie uszy bo to moze byctez cos innego np. blednik, moze jakies zapalenie ucha - tak ze lepiej pojsc z tym do lekarza. Neurologa i laryngologa pewnie. - Naramig - Jezeli masz 2.5 mg tabletke to wolno wziac 2 w ciagu jednej doby (w ciagu 24 godzin). Musi uplynac co najmniej cztery

Re: migrena w dniu ślubu ;-(

forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=12154 nie wiem, może już tam byłaś, jeżeli nie, zadaj to pytanie najlepiej tam. Dziewczyny sobie tam bardzo pomagają i doradzają... Ja ostatnio wypróbowałam lek Naramig. Pomógł. Też się już trochę zastanawiałam nad tym "co będzie jeżeli..." ale wierzę że będzie ok i Ty też powinnaś wierzyć

Re: parę słów o mnie:)

bez niczego,raz wylądowałam na pogotowiu bo wymiotowałam mnostwo razy,tam dali mi ketonal w zastrzyku i ulzyło mi.Kiedys pomógł mi takze Naramig ktory z uzyciem podstepu ;)załatwiła mi we Francji siostra ale z nim potem bywało roznie. Ach, chyba mam dosyć:( Znowu musze sie przestawiac

Re: prośba o info o lekach

www.lek.med.pl/lek.phtml?id=53&idnlek=137&menu=4 Amerge/Naramig (naratriptan) i Relpax (eletriptan) to leki z grupy tryptanow podawane doraznie w migrenie. Tyle znalazlam, proponuje przeszukac takze nasza wyszukiwarke wzdluz i wszerz.. niestety ale ja moge sluzyc tylko linkami angielskimi.. Venus

Re: znowu boli...

tabletek tez i ew. worek z lodem lub cieply oklad (co komu lepiej pomaga). To wszystko... Naramig to jest dobry lek na ataki migrenowe z grupy tryptanow. Czy dziala? Venus

znowu boli... (początek wątku)

Znowu mnie boli głowa... Dlatego piszę.... Bo może Wy wiecie dlaczego boli.... Byłam już u lekarza (internisty), stwierdził od razu że to migrena. I dał lek Naramig. Wykupiłam, ale jeszcze go nie brałam. Nie chcę się lekami ciągle szpikować (już tyle się nabrałam Apapu w moim życiu - za czasów