Mam miesieczna coreczke ktora karmie wylacznie piersia. Juz drugi raz mam zapalenie piersi. Poprzednio przeszło po jednym dniu - po rozmasowaniu zastojów goraczka spadla. Tym razem jest gorzej. Po dwoch dniach bezskutecznej walki z zastojami (masaże, ręczne ściąganie pokarmu, kapusta
Bardzo Panią proszę o telefon (0-22 555 31 10), to dłuższa sprawa i nie chciałabym niczego pominąć. Jestem w redakcji w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki od 9.00 do 14.00, a w środy od 11.30 do 16.30. pozdrawiam :) monika staszewska
Pani Moniko, drogie Mamy! Mam pewien problem - mój Skarb ma 8 tygodni i co jakiś czas pojawia mi się coś co wydaje mi się jest zapaleniem piersi - najpierw mam zaczerwienienie i ból piersi, a potem pojawia się gorączka i wszystko mnie boli tak jak podczas grypy. Na ogół wszystko mija po ok. 48
Serdecznie dziękuję i zwrócę się jutro do Pani telefonicznie.
, jak to w chorobie - ssała na okrągło. Po powrocie do pracy od razu dostałam zapalenia piersi, lekarz przpisał Augmentin - przeszło. W sierpniu byłam dwa tygodnie na urlopie, mleczko było na zawołanie, po powrocie do pracy - to samo, od razu zapalenie, znów Augmentin. Dodatkowo mała poszła do żłobka i
. Ssala wtedy do oporu a jak juz odzyskala sily to z dnia na dzien przeskoczyla na kilka karmien dziennie. Tez sie unormowalo. Wychodzi na to ze stres to na prawde mocny czynnik prozapalny. Plan masz bardzo dobry, bo piersi nie wiedza,ze teraz jest weekend a dwa dni pozniej juz poniedzialek ;) Trzymam
Dziewczyny! Czy któraś z was musiała się pożegnać z karmieniem piersią ze względu na nawracające zapalenia? Ja mam trzeci raz w tym miesiącu, temp. 39 i potworny ból. Oczywiście antybiotyk, położna mnie wspiera w walce, ale nie daje gwarancji czy nie skończy się to odstawieniem. Podzielcie się
Tutaj poczytaj o zapaleniu piersi: www.laktacja.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=385&Itemid=66 I jedyna i najlepsza metoda walki z tym, to karmienie, częste karmienie
Mam miesieczna coreczke ktora karmie wylacznie piersia. Juz drugi raz mam zapalenie piersi. Poprzednio przeszło po jednym dniu - po rozmasowaniu zastojów goraczka spadla. Tym razem jest gorzej. Po dwoch dniach bezskutecznej walki z zastojami (masaże, ręczne ściąganie pokarmu, kapusta
Też miałam 2 razy zapalenie piersi. Wszystko się unormowało pod koniec drugiego miesiąca karmienia. Nie odstawiaj dziecka od piersi z tak błahego powodu... Wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Zgadzam się z radami mojej przedmówczyni. Dodam jeszcze jedno: poproś o oksytocynę w ampułce (taką
Od paru miesięcy prawie bez przerwy zmagam się z zapaleniem ucha. Jestem mamą półrocznego dziecka, karmię piersią, jeden z lekarzy wyraził opinię, że problem może być związany właśnie z tym i zmianą uwodnienia organizmu i odczynu kwas/zasad. Jestem na bardzo ostrej diecie ze względu na
Przechodzę właśnie trzecie pod rząd ropne zapalenie spojówek. Ok. tygodnia-dwóch po leczeniu stan zapalny powraca. Biorę trzeci antybiotyk: Tobrexan - wcześniej Biodacyna i Vigamox. Okulista stwierdził, że gdzieś musi być ognisko zapalne i kazał sprawdzić zęby i zatoki. Oczywiście robię to, ale
proszę zrobić sobie posiew pokarmu, jak tak często nawracają stany zapalne, to być może nie jest Pani do końca wyleczona. I raz przeleczyc się porządnie antybiotkiem dobranym wg antybiogramu
...mam 33 lata walczę z zapaleniami uszu od kiedy zaszłam w drugą ciążę(31lat), a od stycznia tego roku na przemian "choruje" raz prawe raz lewe ucho, z jakąś dwu-trzy tygodniową przerwą.... Dziś doszło jeszcze paskudne zapalenie (krtani?) gardła- to też u mnie częste! efekt
Mimo wizyt u dermatologa i stosowania leków zewnętrznie (karmię piersią więc nic innego nie wchodzi w grę) Łojotokowe zapaleni skóry (na skórze na głowie i koło nosa i na czole) wciąż wraca. Są jakieś sposoby żeby złagodzić te zmiany (picie jakiś ziółek, płukanki, witaminy, dieta
leczenie zewnętrzne do momentu zaprzestania karmienia. Istnieje szerokie spektrum leków w postaci maści i kremów, które można Pani zaproponować, lecz ich wybór należy do lekarza prowadzącego, znającego Pani sytuację. W sprawie łojotowego zapalenia skóry zapraszam do wątku 574. Oksana