16 608 wyników w czasie 644 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Nieoczywisty citi break w Polsce

W której okolicy najlepiej nocować? Właśnie się tam wybieramy na weekend, ale plan zwiedzania zapewne powstanie w drodze do miasta (ogólnie na ostatnią chwilę), a nocleg chce wybrać wcześniej.

Re: Koloryzowanie o wyjazdach urlopowych

). Zwiedzamy do 14.00-15.00, idziemy cos zjeść. Uwaga - to nie sprawdzi się każdemu, ale moja rodzina, po duzym śniadaniu, często w tej niby porze obiadowej idzie na kawę (inne picie) i małą przekąskę, często słodką. Robimy to gdzieś na mieście, znajdując lokal po drodze. Po takim małym posiłku znów zwiedzamy

Maja Chwalinska (początek wątku)

, kilka razy dziennie). Dlatego droga na szczyt (nie zawsze przecież udana) to permanentny debet na koncie i spanie w motelach, w których główną atrakcją jest grzyb na ścianie, a nie strefa SPA. Ogłoszenie menedżera Mai sprzed lat o szukaniu noclegu w Melbourne to nie była fanaberia – to była walka o

Re: Dania - wakacje letnie

obojętnie gdzie mieszkacie. Tylko w Lakolk są domy zaraz za wydmami, ale wiele domów jest gdzieś w lasku, co ma też urok. Ja tam byłam dwa razy, pierwszy raz dwa tygodnie w Toftum na północy wyspy, drugi nawet trzy tygodnie w Mølby na południu. Z Toftum trzeba było podjechać samochodem do Lakolk, ale pod

Re: Dania - wakacje letnie

miasteczka, upały mniejsze, wszędzie można zrobić piknik. Polecałabym nawet nocleg w okolicach Flensburga, w każdym razie za Hamburgiem bo tam bywają korki i przejechanie do Jutlandii następnego dnia z samego rana. I naprawdę warto jak najszybciej zjechać z autostrady. Dlatego polecałam najpierw o wiele

Wycieczki szkolne absurdalnie drogie (początek wątku)

tak drogo? Wasze wycieczki jak kosztowo się kształtują? To w podstawówce mego młodszego za 2.5 tys do Paryża pojechali, disneyland itd. A tu Białystok za 800.

Re: Noc Świętojańska

, Ani spostrzegł, że już chata, A na progu matka czeka. „Dobry wieczór, drogi synku!“ „Dobry wieczór, matuleńko! Patrz, co niosę w upominku, taką gąskę bieluteńką! Aż sit; świeci każde piórko, Srebrnym mieni się kolorem, Wnet ją puszczę na podwórko, Niech zapozna się z gąsiorem!“ Gęga gąsior, gąska gęga

Re: Sowizdrzał

, Ani spostrzegł, że już chata, A na progu matka czeka. „Dobry wieczór, drogi synku!“ „Dobry wieczór, matuleńko! Patrz, co niosę w upominku, taką gąskę bieluteńką! Aż sit; świeci każde piórko, Srebrnym mieni się kolorem, Wnet ją puszczę na podwórko, Niech zapozna się z gąsiorem!“ Gęga gąsior, gąska gęga

Re: Drogi pamiętniczku...wątek na czwpiątek

? Zimą tanieją/wiosną rosną - czy w przypadku nieruchomości, to nie ma zbyt w > ielkiego znaczenia? Szczerze mówiąc to nie wiem, ja wpadłam na pomysł inwestycji pod koniec stycznia, poza Trójmiastem interesowałam się też Świnoujściem. W marcu pojechaliśmy i do Trójmiasta i Świnoujścia

Re: Drogi pamiętniczku...wątek na czwpiątek

No tak trochę bliżej :p my mamy całą drogę obcykana co do milimetra + do niedawna mieliśmy też nocleg w Como, ale odkąd partnerka przyjaciela meża wykrzyczała nam prosto w twarz, że świat jest, jaki jest przez ludzi takich, jak my, to ta opcja jest No Go, mimo, że nadal zaprasza ( przyjaciel

Re: Nowe obowiązkowe wyposażenie pojazdu

wozenia apteczki > a tu znow jest bo Unia nakazala? Nie wiem kto nakazal, ale mi to wszystko jedno. koszt maly, nic nie boli. > A wiec Policja moze zatrzymac "do kontroli" i sprawdzic to wszytko, I podsumowa > c,? w teorii tak, ale w Belgii,albo w niemczech nikt takich dupereli

Re: Samochód elektryczny

! >Widze ze wiele osob sie wypowiada ktore albo nie wiedza albo zmyślają cos No właśnie udowodniłaś, ze się nie znasz:D Szybkie ładowanie w Polsce to 1,60 w abonamencie i wcale nie trzeba dużo jeździć. Teraz w drodze do Chorwacji - ładowanie w hotelu za darmo, tak samo na miejscu w Chorwacji. I naprawdę

1 2 3 4 5 6