38 845 wyników w czasie 244 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Marna muzyka...

Jeśli na muzyce znasz się tak jak na modzie, czy sporcie, to może nie zaczynaj nowej kariery?

Re: W co się ubieracie do pracy w upały?

U mnie w pracy kobiety w sukienkach. Dwie albo trzy w czarnych. Aż chciałam założyć wątek - czy to jakaś nowa moda, czarne sukienki na lato? To nie są eleganckie sukienki, tylko takie zwyczajne, bawełniane, po prostu letnie, tyle że czarne. Cześć chodzi w kolorowych, które w moich oczach wyglądają

Re: Nie ogarniam tej dzisiejszej mody

https://img14.dmty.pl//uploads/202606/gallery_1782211005_341957.jpg Nowa sukienka Balenciagi za 5000 dolarów

Re: Nie ogarniam tej dzisiejszej mody

https://img8.dmty.pl//uploads/202606/gallery_1782211005_443610.jpg Podobają Ci się moje nowe buty?

Za tym kryje się chociaż ideologia

Jest wiele błędów i cudactw językowych zwyczajnie głupawych. Najnowsza moda to natrętne używanie partkuły ogonowej ... "właśnie". Dziś nawet spikerom tv się zdarza ta pretensjonalna głupota. Maniera nie starsza, niż dwa lata. O "asymilowaniu" zwrotów angielskich szkoda gadać - nie przypadkiem

Re: A ta sukienka jaki ma vibe?

brenya78 napisała: > i nie zapodaje sukienek tak jak ta szarm, z burdy z lat 70tyc > h. To z lat 80 tych, czy 70 tych? Sama już chyba nie wiesz? Akurat zarówno lata 70 te, jako 80 te są w ostatnich sezonach często kopiowane. Zresztą w modzie nie ma nic nowego, wszytko się ciągle

Re: A ta sukienka jaki ma vibe?

brenya78 napisała: > Tomato tomejto. Na jedno wychodzi. Jak bym chciała wyglądać jak własną matka to > bym taka kupila. Twój kaftan, to też nic nowego. Yves Saint Laurent miał takie ciuchy inspirowane pobytem w Marrakeschu, tylko ładniejsze, bo jedwabne. Więc też wyglądasz jak

Re: Stracone pokolenie: ani ani

> zmienił wszystko, od hobby po wizerunek, dlatego nawet jeśli fasada się zgadz > a doświadczają zaburzeń i nie są szczęśliwi, jest tego więcej. To też już było. Owszem, nie było internetu, ale życie ponad stan, żeby się tylko popisać, zastaw się a postaw się, bycie niewolnikami mody - to nic

Re: Kwiatki a 'vibe starej baby'

No, no, kto by pomyślał, że zdanie lipcowej będzie aż tak opiniotwórcze. Tu się ludzie starają, wklejki robią, linki wrzucają, analizy kolorystycznie, najnowsza moda z wybiegów i nic. A tu przyjdzie lipcowa pierodoolnie zdanie bez sensu i proszę.

Re: A co nie daje vibe starej baby?

pisałaś a nie o tym, że kobieta sama definiuje styl na nowo. Ja sama nigdy nie czułam potrzeby szaleństw ubraniowych, nie kręca mnie trendy. Może mi się odmieni i po 60 zostanę fanką mody, ale wtedy też będę miała gdzieś jak ludzie sobie wyobrażają „odpowiedni” styl dla sześćdziesięciolatki. I wbrew temu

Re: A co nie daje vibe starej baby?

O takie stroje , najnowsza moda : www.instagram.com/reel/DZNmhiAMCu7/?igsh=MTFmeXA5eGh2d3Q3bQ== -- Zauważyliście, że piękni ludzie dają komplementy, bogaci wspierają, sportowcy

Tez mi sie to nie podoba - ale bez przesady.

bbuldog napisała: > Ale pamiętam Twój wpis na temat strefy czystej w Krakowie i stosunek do ludzi b > iednych, starych, którym samochód potrzebny, a na nowy nie stać. Ekspresja arog > ancji i pomijania uboższych, ku chwale tych co z modą i pieniędzmi. Tez mi sie. to nie podoba

Re: koszty paliwa po ataku Trumpistanu na Iran

Ale pamiętam Twój wpis na temat strefy czystej w Krakowie i stosunek do ludzi biednych, starych, którym samochód potrzebny, a na nowy nie stać. Ekspresja arogancji i pomijania uboższych, ku chwale tych co z modą i pieniędzmi.

Re: Młodzi z winylami

, stare klasyki i ze dwie nowe. nowa muza idzie z różnych źródeł netowych. obstawiam, że będzie stał i zbierał kurz

1 2 3 4 5 6