215 wyników w czasie 75 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re:Okulicz

DOBRZE K...., ŻE TEN OKULICZ I JEGO PAJĘCZYNA NIE WESZLI

Okulicz spi......

a okulicz AŻ 135 głosów

ciekawe czy radny Okulicz

Ciekawe czy radny Okulicz udostępnia dokumenty spóldzielni do szczegółowej informacji dla lokatorów placących czynsze ?

Re: Radni za betonowym pasem na lotnisku Dajtkach

Sledzac posiedzenia radnych nigdy nie spotkalem sie z pozytywna opinia Okulicza.Zawsze jest na nie.Ciekawostka....

Re: Podpisy skopiowane od Okulicza czy z...?

Prokuratura to powinna Grzymowicza do pierdla wsadzić za niegospodarność.

Podpisy skopiowane od Okulicza czy z...?

z list poparcia Ruchu Palikota do sejmu?? Pytanie jak najbardziej zasadne, bo skoro wolontariuszy (za 50 groszy) nigdzie nie widac, a jak nawet wyjda na targ to dlubia w nosie...to odpowiedz jest jak najbardziej zasadna, ja bym sie 3 razy zastanowil na miejscu tych pomaranczowych bezideowcow czy war

14 olsztyńskich radnych apeluje o rozwiązanie S... (początek wątku)

a Okulicz ?

Re: 14 olsztyńskich radnych apeluje o rozwiązanie

> a Okulicz ? Nie podpisał, uznał że nie da sie na tym zarobić?

Wielka wojna o śmieci ze spółdzielni (początek wątku)

Brawo Okulicz! Tak trzymać!

Czas skończyć z praktykami PGM!

Mieszkańcy OSM, zazdroszczę Wam takiego prezesa. Może czeka Was trochę trudności na początku tego zamieszania, ale cel jest szczytny, przeciwstawienie się monopolowi PGM i niższe o 2,07 zł/osobę opłaty miesięczne za wywóz śmieci.Brawo Panie Okulicz! To na 4-osobową rodzinę daje rocznie 99,26 zł

Płot podzielił sąsiadów. Najgorzej mają niepełn...

Okulicz wszystko grodzi. Buduje getta.

Re: Osiedle bez parkingu. "Chcieli za dużo"

Okulicz pierniczy głupoty! darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Arbet chciał zrobić parking na 50 miejsc - nie zrobi w ogóle. jak Okuliczowi brakuje miejsc na parkingach, to niech je sobie buduje sam!

Osiedle bez parkingu. "Chcieli za dużo"

znowu okulicz nie dostał prezentu i nie bedzie parkingu bo przeciez budowa domu w stawigudzie kosztuje i to niejest jedyna posiadłość a co z działka nad morzem i górach , szkoda że tylko przepisane są na dzieci , tródno takie zycie Pozdrawiam nie biorących

Re: moi faworyci to ...

czuje że Tunkiewicz lub Okulicz

Re: Spółdzielnia popiera referendum i chce odwoła

OMO - Okulicz Musi Odejść !

Re: Spółdzielnia popiera referendum i chce odwoła

Okulicz i Palikoty razem ? No idealna mieszanka glupoty ...

1 2 3 4 5 6