DOBRZE K...., ŻE TEN OKULICZ I JEGO PAJĘCZYNA NIE WESZLI
a okulicz AŻ 135 głosów
Ciekawe czy radny Okulicz udostępnia dokumenty spóldzielni do szczegółowej informacji dla lokatorów placących czynsze ?
Sledzac posiedzenia radnych nigdy nie spotkalem sie z pozytywna opinia Okulicza.Zawsze jest na nie.Ciekawostka....
Prokuratura to powinna Grzymowicza do pierdla wsadzić za niegospodarność.
z list poparcia Ruchu Palikota do sejmu?? Pytanie jak najbardziej zasadne, bo skoro wolontariuszy (za 50 groszy) nigdzie nie widac, a jak nawet wyjda na targ to dlubia w nosie...to odpowiedz jest jak najbardziej zasadna, ja bym sie 3 razy zastanowil na miejscu tych pomaranczowych bezideowcow czy war
a Okulicz ?
> a Okulicz ? Nie podpisał, uznał że nie da sie na tym zarobić?
Brawo Okulicz! Tak trzymać!
Mieszkańcy OSM, zazdroszczę Wam takiego prezesa. Może czeka Was trochę trudności na początku tego zamieszania, ale cel jest szczytny, przeciwstawienie się monopolowi PGM i niższe o 2,07 zł/osobę opłaty miesięczne za wywóz śmieci.Brawo Panie Okulicz! To na 4-osobową rodzinę daje rocznie 99,26 zł
Okulicz wszystko grodzi. Buduje getta.
Okulicz pierniczy głupoty! darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Arbet chciał zrobić parking na 50 miejsc - nie zrobi w ogóle. jak Okuliczowi brakuje miejsc na parkingach, to niech je sobie buduje sam!
znowu okulicz nie dostał prezentu i nie bedzie parkingu bo przeciez budowa domu w stawigudzie kosztuje i to niejest jedyna posiadłość a co z działka nad morzem i górach , szkoda że tylko przepisane są na dzieci , tródno takie zycie Pozdrawiam nie biorących
czuje że Tunkiewicz lub Okulicz
OMO - Okulicz Musi Odejść !
Okulicz i Palikoty razem ? No idealna mieszanka glupoty ...