3 557 wyników w czasie 282 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czym właściwie jest hibiskus?

Ale nie dla każdego!!! Osoby z niskim ciśnieniem tętniczym powinny ograniczyć spożycie, ponieważ napar dodatkowo je obniża i może wywołać zawroty głowy lub osłabienie. Kobiety w ciąży nie powinny pić go wcale, ponieważ niektóre badania sugerują wpływ na poziom estrogenów oraz ryzyko skurczów

Re: I nas nie omijały zarazy czyli jak kiedyś lec

Objawy: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, silne osłabienie, bóle głowy, objawy grypopodobne

Re: I nas nie omijały zarazy czyli jak kiedyś lec

Nadmiar witaminy E Przedawkowanie zdarza się rzadko. Nadmiar tej witaminy w organizmie przejawia się w postaci zmęczenia, bólu głowy,, osłabienia mięśni, kłopotów ze wzrokiem. -- https://www.gify.net/cat-boze-narodzenie-147.htm https://www.gify.net/data/media/147/boze

Upały

ciśnienie i zmusza serce do intensywniejszej pracy. Gdy robi się nagle ciepło, naczynia się rozszerzają, ciśnienie spada, a organizm próbuje szybko odzyskać równowagę. Ten gwałtowny „reset” może prowadzić do zaburzeń rytmu serca, osłabienia, a w skrajnych przypadkach nawet do poważnych incydentów, takich

Re: Grzybowe epigramaty

Efekty fizyczne po zażyciu dawki grzybów psylocybinowych mogą być przyjemne lub niemiłe i mogą obejmować: rozluźnienie mięśni ból mięśni chęć śmiania się uczucie zimna i chłodu dreszcze ból żołądka ból brzucha lekkie zawroty głowy problemy z koordynacją lekkie skurcze mięśni twarzy nudności

Re: Tętniak mózgu

W razie nagłego bardzo silnego bólu głowy lub objawów neurologicznych – takich jak opadanie kącika ust, osłabienie jednej strony ciała, problemy z mową czy nagłe zaburzenia widzenia – nie należy czekać, tylko pilnie wezwać pomoc. -- Moje forum

Re: Mam dość odchudzania. Szukam motywacji

primula.alpicola napisała: > swiezynka77 napisał: > > > ależ zgadzam się (poza tą przerwą 15-16h bo mój organizm toleruje max 12h > > Identycznie. 16h to dla mnie za dużo (osłabienie, ból głowy, zły nastrój) znios > ę oczywiście pohedyncze epizody, jeśli

bolerioza czy choroba przewlekła ? (początek wątku)

osłabienie, w nocy dzień przed szpitalem dostałem jakiegoś ataku paniki (chyba) zdrętwiały mi nogi, straszna suchość w ustach, na sorze prześwielili mnie od góry do dołu jeśli chodzi o badania, jedyne co wyszło to podniesiona kreatynina, mocznik i kwas moczowy(czyli ewidentnie nerki), dostałem lek na

Re: Najtrudniejsze aspekty w porównawczym part II

Coś miałam. Lepiej, tylko że została rzecz gorsza chyba od ogólnego osłabienia - mega bóle mózgu, jakby wiertłem się ktoś wbijał i odrętwienie myślowe. Tak jakby głowa była w innej galaktyce, a ciało tutaj. Małe rozdzielenie. Powinno przejść za jakiś czas. Tymczasem czuję się jak nie ja, nieswojo.

Objawy, które powinny nas skłonić ..udar (początek wątku)

Objawy, które powinny nas skłonić do pilnej konsultacji z lekarzem, to: nagłe drętwienie lub osłabienie twarzy, ręki lub nogi po jednej stronie ciała, problemy z mową (bełkot, trudności w formułowaniu zdań lub rozumieniu), zaburzenia widzenia w jednym lub obu oczach, zawroty głowy, utrata

Re: Mała rzecz, a cieszy🥰

Mnie dziś wielce ucieszył zamrożony rosół, bo niczego innego nie byłabym w stanie przełknąć, ani sobie naszykować. Strułam się czymś, od piątej rano miałam atrakcje łazienkowe, które na szczęście już przeszły, za to jestem okropnie osłabiona, mam dreszcze, ból głowy i lekką gorączkę. Nawet serialu

1 2 3 4 5 6