pasjanna napisała: > We wczorajszym artykule w ŻW piszą, że szkoła bierze pod uwagę przeprowadzkę do > budynku szkolnego przy ul. Żywnego na Mokotowie. I jeszcze link
pasjanna napisała: > Jeszcze samego 6 latka to może prędzej, ale z młodszą siostrą lepiej > nie, za duże ryzyko. Też tak uważam. Choć przyznaję, że zostwiałam sześciolatka z młodszym rodzeństwem, ale na krócej niż na godzinę.
pasjanna napisała: > Ta cała reszta to tak czysto teoretycznie;-p > dokładnie tak ;P nie ma jak to google
cała reszta to tak czysto teoretycznie;-p -- Pasjanna mama Mateusza i Natalii zapraszam na
u nas od pierwszej -- Pasjanna mama Mateusza i Natalii zapraszam na forum DZIECI ROCZNIK
: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=45858 -- Pasjanna mama Mateusza i Natalii zapraszam na forum DZIECI ROCZNIK 2000
Masz rację. Walcz! Obiad to obiad, powinien być ciepły i pożywny i składać się z dwóch dań a nie z buły i herbaty, ciepłej! -- Pasjanna mama Mateusza i Natalii
. -- Pasjanna mama Mateusza i Natalii zapraszam na forum DZIECI ROCZNIK 2000
Ani to, ani to:-) Uczą sie z " Już z w Szkole" -- Pasjanna mama Mateusza i Natalii zapraszam
Mo syn właśnie zadebiutował. Pełni obaw byliśmy obydwoje i ja i on, ale jak się okazało niepotrzebnie. Mały jest zachwycony szkołą, własną samodzielnością, pierwszymi szóstkowymi ocenami. Słowem, debiut był udany:-) -- Pasjanna mama
kl I, szkoła publiczna 5 x WF 2 x angielski 2 x religia 1 x informatyka -- Pasjanna mama Mateusza i Natalii