Dzieki. Tak szczerze to nawet nie mysle. Tak jeszcze szczerzej to mnie tak trzyma od 14-stej. A najlepsze, ze w ogole sie tego po sobie nie spodziewalam.
www.fotopolis.pl/index.php?gora=7&lewa=3&aktz= 12&aktg=14 albo na stronach organizatora. Pozdrawiam
Mambo, przypominam tylko, że gawiedź mawia "Pho"...A "Lady P." jest zastrzeżone... -- Rozwód..i co dalej?
a to chodzi o bałwanka Buli www.bouli.fr/images/pho14.jpg
www.gla.ac.uk/centres/language/Staccato/Bouli/bouli1.gif www.bouli.fr/images/pho14.jpg Wilczy Szaniec poprosze -- "Bo czymże
://www.youtube.com/watch?v=uRcrMLIj3Os&list=UUfmIBMhN6iPHoF8ukclmI-w&index=14 Tekst linka
Kurczę czemu Tarchomin to pustelnia jedzenia azjatyckiego ? Jeszcze kilka miesięcy temu miała się otworzyć sieć Pho14 ale niestety nie doszło do tego. W sumie to są dwa Jimmy i barek na Porajów. Ale moim zdaniem daleko im do miana azjatyckiej kuchni. Nie wiecie czy coś nowego nie powstaje ?
Mieszkam przy Sajgonie i omijam go szerokim łukiem,po chińczyka jeździmy do Centrum Bemowo-od strony Careffour. Sajgon skiepścił sie strasznie np.Kurczak w cieście kokosowym-w środku kulek zamiast kurczaka są kawałki kurczaka wymieszane z dużą ilościa wiórek kokosowych.Suche wióry. Zupa PHO
Oj też jej nie trawię. Swojego czasu na Marszałkowskiej obok jej restauracji Venezia był taki tani chińczyk (jakiś Kim Son, czy tak jakoś), gdzie dawali najlepszą zupę pho jaką jadłem. Za 14 zeta można było naprawdę dobrze się najeść, cała porcja w zupełności wystarczała za oba dania. Chińczyka
BROZYNA Tomasz (CCC) POL 32:34:15 +5:08 -- 12. 75 FRITSCH Nicolas (FDJ) FRA 32:34:43 +5:36 -- 13. 127 SINKEWITZ Patrik (QSD) GER 32:34:47 +5:40 -- 14. 166 KOHUT Seweryn (CCC) POL 32:35:17 +6:10 -- 15. 8 SCHNIDER Daniel (PHO) SUI 32:35:48 +6:41 -3 to klasyfikacja po siodmym etapie