1 754 wyników w czasie 38 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

pilot rainbow (początek wątku)

Wróciłam niedawno z wycieczki Włoski Niezbędnik z Rainbow Tours. Trasa wycieczki świetna, Włochy cudowne i na pewno tam jeszcze wrócę. Jednak mam kilka zastrzeżeń, przede wszystkiem do pilota p. Ewa Sagala niesympatyczna kobieta, prawie wcale uśmiechu, pracę traktuje jako przykry obowiązek robi

Re: pilot rainbow

Ja sama byłam kiedyś pilotką i uwierzcie mi, to wcale nie jest prosta sprawa jak się wszystkim wydaje. Pozdrawiam wszystkie pilotki z Rainbow, odwalacie kawał dobrej roboty;)

Piloci rainbow tours (początek wątku)

Witam wszystkich, nazywam sie Irena Kozakiewicz i jestem uczestniczka wycieczki Wlochy klasyczne.Glosno pragne wyrazic swoja radosc,podziekowanie i szacunek wraz z podziwem dla pani Olgi Wasilewskiej,ktora byla moim opiekunem. radosc,usmiech,pomoc i dowcip umilaly nam pobyt w niezawsze fajnych hot

Re: Piloci rainbow tours

my bylismy na wycieczce grecja antyczna naszym pilotem był jakub zarzycki.super gosc MEGA ogromna wiedza i kompetencja(miałam wrazenie że lepiej opowiadal niz nie jeden przewodnik) zawsze do naszej dyspozycji .SUPER PILOT szkoda ze pilotuje tylko grecje i etiopie.polecam

pilot pobyt - rainbow tours (początek wątku)

Cześć! Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was pracował dla Rainbow tours jako pilot pobytowy? Mają oni taką opcję że jest się cały czas na destynacji i jeździ na tygodniowe objazdówki jako pilot. Chciałabym wiedzieć jakie są Wasze wrażenia i doświadczenia? Czy pracuje się non stop czy jest

bezczelny pilot z Rainbow (początek wątku)

Chcialabym przestrzec wszystkich przed chamskim, niekompetentnym i bezczelnym pilotem o imieniu Marek z biura Rainbow, z ktorym mialam watpliwa przyjemnosc wracac 16.10 do Warszawy- wysmial i obrazil wszystkie osoby ktore czekaly prawie dobe bez zadnej wody ani innych napojow w jakims

pilot pobyt - rainbow tours (początek wątku)

Cześć! Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was pracował dla Rainbow tours jako pilot pobytowy? Mają oni taką opcję że jest się cały czas na destynacji i jeździ na tygodniowe objazdówki jako pilot. Chciałabym wiedzieć jakie są Wasze wrażenia i doświadczenia? Czy pracuje się non stop czy jest

pilot Rainbow WZDŁUŻ NILU (początek wątku)

turysci, ich problemy zdrowotne oraz wszelkie informacje dla nich były udręka dla pilota pani Marty Szulc. Podczas kilkugodzinnej jazdy autobusem z Hurgady do Luksoru Pani nie uwazala za stosowne przekazać jakichkolwiek informacji o Egipcie lub o tym co mijamy .Turysci sami zadawali sobie

Re: pilot Rainbow WZDŁUŻ NILU

Oj oj oj oj to nieźle Ja byłam w kwietniu na rejsie z Rainbow. Szczerze powiedziawszy miałam super pilotkę p. Magdę. Wiedze kobieta ma OGROMNIASTĄ, fajnie opowiada, doradza, opowiada nie tylko o historii i zabytkach ale i ciekawostki o Egipcie, życiu w tym kraju, czy też nawet o

Pilot/Rezydent/Animator Rainbow Tours (początek wątku)

Wszystkim zainteresowanym podpowiadam, ze Rainbow Tours ma zamiar zorganizowac w marcu wewnetrzny, praktyczny kurs dla pilotow, rezydentow (wymagane sa panstwowe uprawnienia pilocie)i animatorow. Zainteresowanych odsylam do strony internetowej biura www.rainbowtours.pl

Re: Pilot/Rezydent/Animator Rainbow Tours

Wkradl sie blad - powinno byc: wymagane sa panstwowe uprawnienia pilockie. Przepraszam

piloci Rainbow Tours w Egipcie (początek wątku)

wybieram się do Egiptu + Izraela z Rainbow Tours. W Egipcie piloci Rainbow Tours to: P. Monika Sławek , p. Beata Mydłowska i p. Jacek Zalewski. Czy kogoś szczególnie polecacie, a kogoś odradzacie??

Re: piloci Rainbow Tours w Egipcie

Pani B.M. raczej nie prowadzi wybranego przez Ciebie programu

RAINBOW TOURS poszukuje pilotów i rezydentów (początek wątku)

Link: www.rainbowtours.pl/Files/ogloszenie_rekrutacyjne.pdf Ogłoszenie: Biuro Podróży RAINBOW TOURS, jeden z największych touroperatorów na polskim rynku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje ludzi

Re: Rainbow ma zdecydowanie nieuczciwych pilotów

...tak samo zachowała się pilotka na wycieczce z Rainbow Tour w Norwegii.

Re: Rainbow ma zdecydowanie nieuczciwych pilotów

Dorzucę swoje uwagi na temat rozliczania się z dodatkowych kosztów, bo dość często jeżdżę, ale najbardziej niemiło wspominam pilotkę z Rainbow właśnie. Nie dość, że nie rozliczyła się z pieniążków (były takie prośby, nie moje) - ociągała się z tym do ostatniej chwili i nie zdążyła w końcu. Poza

1 2 3 4 5 6