Wróciłam niedawno z wycieczki Włoski Niezbędnik z Rainbow Tours. Trasa wycieczki świetna, Włochy cudowne i na pewno tam jeszcze wrócę. Jednak mam kilka zastrzeżeń, przede wszystkiem do pilota p. Ewa Sagala niesympatyczna kobieta, prawie wcale uśmiechu, pracę traktuje jako przykry obowiązek robi
Ja sama byłam kiedyś pilotką i uwierzcie mi, to wcale nie jest prosta sprawa jak się wszystkim wydaje. Pozdrawiam wszystkie pilotki z Rainbow, odwalacie kawał dobrej roboty;)
Witam wszystkich, nazywam sie Irena Kozakiewicz i jestem uczestniczka wycieczki Wlochy klasyczne.Glosno pragne wyrazic swoja radosc,podziekowanie i szacunek wraz z podziwem dla pani Olgi Wasilewskiej,ktora byla moim opiekunem. radosc,usmiech,pomoc i dowcip umilaly nam pobyt w niezawsze fajnych hot
my bylismy na wycieczce grecja antyczna naszym pilotem był jakub zarzycki.super gosc MEGA ogromna wiedza i kompetencja(miałam wrazenie że lepiej opowiadal niz nie jeden przewodnik) zawsze do naszej dyspozycji .SUPER PILOT szkoda ze pilotuje tylko grecje i etiopie.polecam
Cześć! Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was pracował dla Rainbow tours jako pilot pobytowy? Mają oni taką opcję że jest się cały czas na destynacji i jeździ na tygodniowe objazdówki jako pilot. Chciałabym wiedzieć jakie są Wasze wrażenia i doświadczenia? Czy pracuje się non stop czy jest
Chcialabym przestrzec wszystkich przed chamskim, niekompetentnym i bezczelnym pilotem o imieniu Marek z biura Rainbow, z ktorym mialam watpliwa przyjemnosc wracac 16.10 do Warszawy- wysmial i obrazil wszystkie osoby ktore czekaly prawie dobe bez zadnej wody ani innych napojow w jakims
Cześć! Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was pracował dla Rainbow tours jako pilot pobytowy? Mają oni taką opcję że jest się cały czas na destynacji i jeździ na tygodniowe objazdówki jako pilot. Chciałabym wiedzieć jakie są Wasze wrażenia i doświadczenia? Czy pracuje się non stop czy jest
turysci, ich problemy zdrowotne oraz wszelkie informacje dla nich były udręka dla pilota pani Marty Szulc. Podczas kilkugodzinnej jazdy autobusem z Hurgady do Luksoru Pani nie uwazala za stosowne przekazać jakichkolwiek informacji o Egipcie lub o tym co mijamy .Turysci sami zadawali sobie
Oj oj oj oj to nieźle Ja byłam w kwietniu na rejsie z Rainbow. Szczerze powiedziawszy miałam super pilotkę p. Magdę. Wiedze kobieta ma OGROMNIASTĄ, fajnie opowiada, doradza, opowiada nie tylko o historii i zabytkach ale i ciekawostki o Egipcie, życiu w tym kraju, czy też nawet o
Wszystkim zainteresowanym podpowiadam, ze Rainbow Tours ma zamiar zorganizowac w marcu wewnetrzny, praktyczny kurs dla pilotow, rezydentow (wymagane sa panstwowe uprawnienia pilocie)i animatorow. Zainteresowanych odsylam do strony internetowej biura www.rainbowtours.pl
Wkradl sie blad - powinno byc: wymagane sa panstwowe uprawnienia pilockie. Przepraszam
wybieram się do Egiptu + Izraela z Rainbow Tours. W Egipcie piloci Rainbow Tours to: P. Monika Sławek , p. Beata Mydłowska i p. Jacek Zalewski. Czy kogoś szczególnie polecacie, a kogoś odradzacie??
Pani B.M. raczej nie prowadzi wybranego przez Ciebie programu
Link: www.rainbowtours.pl/Files/ogloszenie_rekrutacyjne.pdf Ogłoszenie: Biuro Podróży RAINBOW TOURS, jeden z największych touroperatorów na polskim rynku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje ludzi
...tak samo zachowała się pilotka na wycieczce z Rainbow Tour w Norwegii.
Dorzucę swoje uwagi na temat rozliczania się z dodatkowych kosztów, bo dość często jeżdżę, ale najbardziej niemiło wspominam pilotkę z Rainbow właśnie. Nie dość, że nie rozliczyła się z pieniążków (były takie prośby, nie moje) - ociągała się z tym do ostatniej chwili i nie zdążyła w końcu. Poza