121 wyników w czasie 120 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: witam wszystkich :)

dzieki :) -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,99994,pokoj_wzajemnej_nieadoracji.html pokój wzajemnej nieadoracji

Re: witam wszystkich :)

:) -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,99994,pokoj_wzajemnej_nieadoracji.html pokój wzajemnej nieadoracji

Re: Pieniądze a miłość:D

prawda :) -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,99994,pokoj_wzajemnej_nieadoracji.html pokój wzajemnej nieadoracji

Re: Pieniądze a miłość:D

wiem, napisalam ze swojego punktu widzenia - maz bo co ja bym z zona robila ;) -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,99994,pokoj_wzajemnej_nieadoracji.html pokój wzajemnej nieadoracji

Re: jak to jest

dobra, pasuje ;) -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,99994,pokoj_wzajemnej_nieadoracji.html pokój wzajemnej nieadoracji

Re: jak to jest

hm..moze i racja -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,99994,pokoj_wzajemnej_nieadoracji.html pokój wzajemnej nieadoracji

Re: Żyje się tylko raz....

tak, dokladnie tak.... :( -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,99994,pokoj_wzajemnej_nieadoracji.html pokój wzajemnej nieadoracji

Re: Przez Ciebie.....

Stefan, no wiesz :P -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,99994,pokoj_wzajemnej_nieadoracji.html pokój wzajemnej nieadoracji

Re: starość, nie przeraża Was, myslicie o niej?

ja mam nadzieje nie dozyc starosci -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,99994,pokoj_wzajemnej_nieadoracji.html pokój wzajemnej nieadoracji

Re: co robić w taką pogodę?

tam zaraz calkowite..... tak troszke tylko ;) -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,99994,pokoj_wzajemnej_nieadoracji.html pokój wzajemnej nieadoracji

Re: co robić w taką pogodę?

ciastkiem? ja tez :) ale ciachem juz nie :) -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,99994,pokoj_wzajemnej_nieadoracji.html pokój wzajemnej nieadoracji

Re: czy Was tez

oj, to ja wciaz kawe bym pila ;) -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,99994,pokoj_wzajemnej_nieadoracji.html pokój wzajemnej nieadoracji

Re: czy Was tez

meliske chyba pic bede, chociaz niedobra, fuj..... ;) owoce morza? a to krewetki krolewskie w pysznym sosiku, przyrumienione wczesniej mniam :D -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,99994,pokoj_wzajemnej_nieadoracji.html pokój wzajemnej nieadoracji

Re: Perełki różnego kalibru :)

dobre! a gdziez tak madrze napisali :D -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,99994,pokoj_wzajemnej_nieadoracji.html pokój wzajemnej nieadoracji

Re: Perełki różnego kalibru :)

no ale autor/autorka ksiazki ma polot, nie powiem :D -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,99994,pokoj_wzajemnej_nieadoracji.html pokój wzajemnej nieadoracji

Re: Śpicie wszystkie czy jak :P

no wiesz, a ja tu czekam :P ;) -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,99994,pokoj_wzajemnej_nieadoracji.html pokój wzajemnej nieadoracji

Re: Śpicie wszystkie czy jak :P

no sorry, ja nie spie od 6.00 :P -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,99994,pokoj_wzajemnej_nieadoracji.html pokój wzajemnej nieadoracji

1 2 3 4 5 6