938 wyników w czasie 498 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

TOWARZYSZ PODRÓŻY poszukiwany (początek wątku)

Mam zaplanowany urlop m-c na wrzesień, chętnie bym gdzieś wyjechała, nie mam planów jeszcze gdzie, no i nie mam z kim. Może jakieś propozycje? Może być kraj lub zagranica. Jestem po 50-tce, towarzyska, z poczuciem humoru. Jeśli masz jakieś propozycje, proszę pisać na adres mczarna@o2.pl

Re: TOWARZYSZ PODRÓŻY poszukiwany

m_arita napisała: > podałaś adres ,napisałam Ty nawet nie raczyłaś odpowiedzieć,choć wypadało, nawe > t jeśli Ci moja oferta nie odpowiada. Proszę nie pisać do mnie więcej, ja nie szukam osoby sfrustrowanej, szukam kogoś z kim można wspólnie i miło spędzić czas. Najpierw trzeba było

towarzysz podróży poszukiwany (początek wątku)

Szukam koleżanki 50+ z Poznania i okolic. Wspólny wyjazd marzec/kwiecień HISZPANIA dla seniorów.

Towarzysz podróży poszukiwany... (początek wątku)

...i to niekoniecznie na najbliższy wyjazd.Może wspólne plany na przyszłe podróże,może nietylko na podróże... jeśli lubisz podróże,jesteś samotny i masz ok 50-podobnie jak ja- napisz na mail gazetowy.

Re: Towarzysz podróży poszukiwany...

Witam! Czy ramy wiekowe są ścisłe, czy ewentualnie niewiele po 50 - tez??? Uwielbiam wyjazdy, wiele zwiedziłam, chętnie dołączę nawet na najbliższy wyjazd, jeśli byłby po 17 września. Z jakiego miasta jesteś?? Pozdrawiam z Krakowa.

TOWARZYSZ PODRÓŻY poszukiwany (początek wątku)

Witam. Poszukuję chętną osobę na wyjazd samochodem do Hiszpanii około 10 października 2008r. Proszę o kontakt na adres e-maila:Wiola_eg@interia.pl

TOWARZYSZ PODRÓŻY poszukiwany

Co do reklamy, myślę że są strony o których powinno się informować, a więc informuję - szkoda, że Pani odebrała mój jeden wpis tak poważnie, że prawie groziło to wojną domową - chyba nie nacisnąłem w jakiś sposób na "odcisk" i nie robię absolutnie żadnej konkurencji...hmmm, tak myślę - koniec.

Re: TOWARZYSZ PODRÓŻY poszukiwany

Lepszy jest travelfriend, tam "podróżnicy" deklarują przynajmniej konkretnie, "chcę mieć dzieci czy nie"rzeczywiście to istotne czy wróci się we dwoje czy w troje dajmy na to z dalekiej wyprawy, przynajmniej konkretnie, raz zajrzałam i nigdy więcej, wszystko jasne

towarzysz podróży poszukiwany (początek wątku)

22.II wylot z Warszawy-7 dniowy pobyt w Egipcie, Hurgada hotel 4*+ Kair - lea

towarzysz podróży poszukiwany (początek wątku)

Szukam kompana na wyjazd listopad lub styczeń, ciepłe kraje, jakiś objazd i pobyt. Ona 40

Re: towarzysz podróży poszukiwany

Bardzo mi odpowiada Twoja propozycja! Kontakt: morzaioceany@gazeta.pl Czekam pozdrawiam! Marek - Warszawa

TOWARZYSZ PODRÓŻY POSZUKIWANY (początek wątku)

Planuję wyjazd do Turcji na całe 2 tygodnie, termin wyjazdu obojętny. Nie chcę dopłacać do „jedynki” dlatego szukam drugiej osoby do pokoju. Jestem z lubuskiego lat 50+. Proszę pisać na maila brzozowa@o2.pl.

Re: TOWARZYSZ PODRÓŻY POSZUKIWANY

brzozowa55 napisała: > Planuję wyjazd do Turcji na całe 2 tygodnie, termin wyjazdu obojętny. Nie chcę > dopłacać do „jedynki” dlatego szukam drugiej osoby do pokoju. Jes > tem z lubuskiego lat 50+. Proszę pisać na maila brzozowa@o2.pl.

Towarzysz podróży poszukiwany (początek wątku)

hej, 14 września wybieram się na objazdówkę z RT, jeśli ktoś szuka towarzystwa na wyjazd i ma chęć dołączyć poniżej informacja o wycieczce K-29 ;) www.rainbowtours.pl/wycieczka-jak-marze

Towarzysz Podróży Poszukiwany (początek wątku)

Witam, Szukam koleżanki/kolegi na wyjazd do ciepłych krajów od 12 września. 1 tydzień- najlepiej Last Minute. Kierunki: Hiszpania, Turcja, Chorwacja, Grecja. Chętnie osoba z okolic Warszawy. Ja- bezkonfliktowy mężczyzna 31 lat

1 2 3 4 5 6