Dziewczyny, czy wiecie coś o przedszkolu nr 9 na ul. Gagarina (gdzieś w okolicy ul. Reja)? Jeżeli macie opinie swoje lub znajomych to bardzo proszę o informacje. Z góry dzięki :)
Interesuje się przedszkolem nr 9 z powodu tego że chciała bym zapisać tam moją córkę.Dwa lata temu uczęszczała tam starsz córa i wszystko było super.Sytuacja po zmianie dyrektora jest taka że słyszę teraz sprzeczne popinie.Weszłam na stronę w.s.administracyjnego i w sentencjach jest wyrok
Od 01 09 według orzeczenia sądu powinna dyrektorowac w dziewiątce p Malczuk. Co burmistrz zrobi z nie prawnie powołanym nowym dyrektorem?
Nie jestem nauczycielką i tym bardziej nie musi mnie prowadzć żadna czerwona kreska. Ciebie widocznie musi . Przeczytaj to co piszesz a zobaczysz jakie byki ty stawiasz . Jak widzisz znów jesteś w błędzie.Szukaj dalej.
Złożyłam papiery w przedszkolu nr 9 przy ul. Królowej Jadwigi 11. Niestety dopiero za dwa miesiące zamieszkam w Legionowie i nie mam rozeznania. Trafiłam na wątek o przedszkolach, ale o tym nic nie było. Zatem proszę jeśli ktoś ma jakieś informacje to z chęcią poczytam. Mam nadzieję, że dobrze
Co Wam daje takie publiczne atakowanie ludzi? Polowa z Was wcale ich nie zna. Druga polowa, ukrywa sie pod psudonimem. Jesli macie jakis zal do kogos, to nie lepiej isc i z tym kims porozmawiac? A moze brak odwagi by spojrzec w oczy? Sami robicie afere, a zarzucacie tworzenie jej komus innemu
W pomorskiej coś było o aferze w tym przedszkolu ,czy wie ktoś z Was coś więcej? nowiny.z-ne.pl/s,docid,pol,nowiny,34611.html
Czy ktoś może orientuje się o której jest spotkanie w piątek(8 maj) rodziców dzieci przyjętych do przedszkola?
Przedszkole nr w Nowej Soli jest na ulicy Drzewnej. Zanim ktos umieści dane proponuje sprawdzić ich autentyczność.
Najlepsze przedszkole w Rzeszowie :) -- https://www.suwaczek.pl/ https://www.suwaczek.pl/cache/cf88bfc44f.png mój suwaczek
Witam. Przedszkole Publiczne nr 2 w Kamiennej Górze znajduje się na ul. T. Kościuszki. Przedszkole nr 3 na ul. Papieża Jana Pawła II. pozdrawiam
Mamy 21 wiek ? Nie tu. Konto bankowe i oplaty przez internet? Nie. Zeszycik, olowek i slupki. Angielski ? Moze. Pracujemy juz ponad rok. Inne zajecia dodatkowe. Nie. Po co. Aby do emerytury szanowna dyrekcjo. Polecam wycieczke do innych przedszkoli publicznych w okolicach Warszawy. Tam dotacja z