I znowu Pani Putkiewicz w roli eksperta i autorytetu moralnego. A jest to ekspert i autorytet dosc watpliwej proby.Pani ta "wslawila" sie lobbowaniem - w swych "raportach" wysmazanych w Instytucie Spraw Publicznych i za pienieadze publiczne - zaprzyjaznionych z nia wydawnicta edukacyjnych
Te stopnie awansu to tylko kwestia papierków. Egzaminy to wielka lipa... Tylko w MEN można było wymysleć takie dożywotnie dyplomowanie. Potem nauczyciel może nic nie robić, a i tak ma parę stów więcej od kolegów z pracy.
Nie ma jak oszczedzac na ludziach, zatrudniajac tanszych. Nie administracja + rzad doprowadza do upadku szkolnictwa oraz sluzby zdrowia. mgr inz nie nauczyciel
adamzmickiewicza napisał: > Putkiewicz nie jest równoznaczny z PO!!! Ale był z rekomendacji PO wice-Szefem Rady Powiatu i pełnomocnikiekm Zalewskiego. Więc nie jest zwykłym członkiem. > Trudno odpowiadać za rodziców członków PO!!! Masz pełną rację. Dlaczego więć ciągle
Putkiewicz nie jest równoznaczny z PO!!! Trudno odpowiadać za rodziców członków PO!!! Tym bardziej,że PO jeszcze na świecie nie było. Pozwolenie wydał Zalewski i on za nie odpowiada!!! a jak za rodziców odpowiadamy to u Słowika jest nepotyzm w czystej postaci!!!
Ta Pani ma racje: Prof. Elżbieta Putkiewicz z Uniwersytetu Warszawskiego: - Romcio to jakis notoryczny idiota, albo wielki cwaniaczek! On zalatwi ksiazki u swojakow, a rodzice beda za nie musieli zaplacic i szkoly staca na subsydiach. Fajny plan, wiecej bedzie na becikowe ku chwale
Swietne rozwiązanie, to siedzcie sobie Baco na tym lewackim zachodzie i bierzcie wszystko za darmo. Niekoniecznie za darmo jest lepiej
mama syna w wieku 16 lat . Powtarza klase 3 gimnazjum . Dużo pprzez swoje zachowanie. Ale dużo przez nauczycieli. Podejscie do niego wielu nauczycieli mi nie odpowiadało . Nie potrafili z nim rozmawiać . PRZENIOSŁAM GOMDO INNEGO GIMNAZJUM . mA TRUDNY CHARAKTER. , aLE OTWARTY KONTAKT Z NAUCZY
Moim zdaniem, najlepszym kandydatem jest Pan Jerzy Putkiewicz, polityk PSL.
O chodnikach i 15 metrach mówi p. Wyleziński, a nie Putkiewicz.
przepraszam hannach masz rację ale tylko na pozór, ponieważ jeszcze do niedawna P. Putkiewicz był szefem P. Wylezińskiego. Bardzo ciekawi mnie, od kiedy i dlaczego p. Putkiewicz jest w innym dziale?.( dawniej mówiono tak,,jak nic nie umiesz to trzeba cię awansować byś ciągle był szefem-ważne abyś
uczonych z PO (Putkiewicz, Piotrowski,Murawska) żeby zarobili, a tu taki obciach;-))))))))))))))))))
> na początku obiecywano paraliż,potem powiedziano że będą zachowane dwie jezdnie > w każdą stronę teraz znowu straszą paraliżem... > Osobą z biura promocji jest Daniel Putkiewicz oczywiście i oby się stało tak ja > k > powiedział Ktoś powiedział, że będą zachowane dwie
jacekglm napisał: > Osobą z biura promocji jest Daniel Putkiewicz Wiem o tym (miałem przyjemność rozmawiać z nim osobiście jakiś miesiąc temu), ale napisałem w informacji bardziej ogólnie, żeby zarysować jedynie tą informację z gazety Nad Wisłą :) -- M
Zapraszam do obejrzenia wywiadu z Panem Danielem Putkiewiczem na temat parku miejskiego w Piasecznie. www.itvpiaseczno.pl
. Zapraszam do oglądania. W przygotowaniu wywiad z Danielem Putkiewiczem pełnomocnikiem burmistrza na temat planów rewitalizacji i zagospodarowania ścisłego Centrum Piaseczna w najbliższym czasie. _______________