939 wyników w czasie 176 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Rekrutacja do przedszkoli Warszawa (początek wątku)

Drogie mamy, mam pytanie jak w praktyce wygląda rekrutacja do przedszkola państwowego w Warszawie. Mój synek ma teraz 13 miesięcy narazie idzie do żłobka oczywiście prywatnego bo w państwowym zero szans na dostanie się dlatego nie wiem czy już mam zapisywać go do przedszkola? Wiem,że do żłobka

Re: Rekrutacja do przedszkoli Warszawa

Dziękuję:)

rekrutacja do przedszkoli w Warszawie

Witam ponownie. Wiem już, że dzieci ,które 31.08.08 nie będą miały ukończonych 3 lat będą przyjmowane do przedszkola w 2 kolejności w miarę wolnych miejsc.Co z tego wynika? Mają małe szanse na dostanie się do przedszkoli cieszących się wśród rodziców najlepszą opinią, które są najbardziej

Rekrutacja do przedszkoli (początek wątku)

Czy jest gdzieś dostępna taka informacja o wrocławskich przedszkolach, jak ta o warszawskich (i czemu oni mogą, a my nie??) www.edukacja.warszawa.pl/index.php?wiad=408 A może ktoś wie, gdzie w necie można znaleźć

rekrutacja do przedszkola

elektroniczny system ewidencji podań został wprowadzony już w ub. i tak to wygląda w w-wie więc kolejki to przeszłość ale i tak trudno o miejsce www.edukacja.warszawa.pl/index.php?wiad=2006 zapytaj o szczegóły

przedszkola - warszawa - rekrutacja uzupełniająca (początek wątku)

dziewczyny czy dobrze rozumiem: 7.05 Opublikowanie w serwisie BE listy wolnych miejsc w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych od 10.05 Rekrutacja uzupełniająca - rodzice składają podania o przyjęcie dziecka na wolne miejsca oznacza, że jutro bedzie tylko info o wolnych miejscach

Rekrutacja 2009 do przedszkoli w Warszawie (początek wątku)

Witam, Czy już ktoś wie coś na temat rekrutacji w Warszawie na 2009/2010? Czy to też będzie za pośrednictwem internetu? Jak to wyglądało rok temu? Kiedy przedstawia się dokumenty dot. zatrudnienia rodziców? Od razu? Wtedy gdy już wiadomo że dziecko jest przyjęte? Bardzo proszę o jakieś

Re: Rekrutacja 2009 do przedszkoli w Warszawie

Jeśli chodzi o bezsieciowych rodziców to w zeszłym roku było to tak, że zgłaszali się do wybranego przedszkola i owo przedszkole miało im to zgłoszenie wypełnić na sprzęcie przedszkolnym. Najważniejsze w sumie to jest nie przegapić terminu składania podań.

do mam z Warszawy - rekrutacja do przedszkoli (początek wątku)

mam takie pytanie w związku z elektroniczną rekrutacją do przedszkoli Jeżeli system wybierze dzieci które zostały zakwalifikowane do przedszkola a rodzice nie potwierdzą zgłoszenia i miejsce się zwolni to co dalej dzieje się z tym miejscem? czy wchodzi na niego kolejna osoba z listy czy to

Re: do mam z Warszawy - rekrutacja do przedszkoli

Teoretycznie przechodzi do rekrutacji uzupełniającej, w praktyce dyrektorzy przyjmują wg odwołań (przynajmniej tak słyszałam). -- http://www.suwaczki.com/tickers/xkcd9x0ha8sa4cxl.png

Re: rekrutacja do przedszkola

W Warszawie przynosilam zaswiadczenie o zatrudnieniu z pracy. I jeszcze inne papiery (pierwszą stronę PIT- punkty za podatki w Warszawie, akty urodzenia dzieci (wielodzietnosc))

Re: rekrutacja do przedszkola

W Warszawie na pewno nie.

Re: REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

A czy czas rekrutacji zależy od miasta? Czy w Warszawie jest inaczej, czy też kwiecień?

Re: REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

Rozpoczyna się nabór dzieci do przedszkoli Od 15 lutego br. warszawskie przedszkola rozpoczynają nabór dzieci. Od tego dnia w przedszkolach będzie można otrzymać kartę zgłoszenia dziecka >>> um.warszawa.pl/

Wznowiono rekrutację do przedszkola (początek wątku)

przy ul. Leonarda w Warszawie , na Woli. Zainteresowani rodzice z dzielnic Wola , Bemowo , czy innych mogą się zgłaszać do przedszkola.

1 2 3 4 5 6