145 wyników w czasie 110 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Schemat żywienia 7 miesięcznego chłopca (początek wątku)

Witam. Syna ma skończone 7 miesięcy między 8.00 a 9.00 rano pije mleko modyfikowane BEBIKO 2 210ml choć nie wypija całego tak 90ml zostawia. 12.00 kaszka z owocami pół żółtka i pół skibki białego chleba z masłem 15.00 obiad zaczęłam gotować mu sama od czasu do czasu dostanie słoik i zjada 190

Re: Schemat żywienia 7 miesięcznego chłopca

. Agnieszka Leleń lekarz w Klinice Pediatrii i Żywienia IP Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie

Schemat żywienia 7-miesięcznego dziecka (początek wątku)

Witam, Chciałam prosić o ocenę schematu żywienia mojego prawie 7-miesięcznego synka. Mały od urodzenia jest niejadkiem, jest karmiony piersią. W wieku 4,5 miesiąca zgodnie z zaleceniem pediatry zaczął mieć rozszerzaną dietę i od tej pory dostawał 2 razy dziennie Sinlac. Po Sinlacu przybierał

Re: Schemat żywienia 7-miesięcznego dziecka

Witam! Co do rodzaju kaszek, to zależy on od tego, czy Pani chce wprowadzić mleko krowie do diety malucha, bo kaszki mleczne takie zawierają. Jeśli wywiad alergiczny jest ujemny, to moim zdaniem można:) Reszta OK! Pzdr

schemat żywienia 7 miesięczniaka (początek wątku)

Drogie mamy podzielcie sie informcją jak karmiecie swoje 7 miesięczne pociechy.

Schemat żywienia 5 miesięcznego niemowlaka (początek wątku)

Witajcie! Moje dziecko za 7 dni kończy 5 mies. Chciałabym się Was poradzić czy wprowadziłam dziecku dobry schemat bo może powinnam coś zmienic... dodam, że dokarmiam synka butlą :) 6 - pierś 9 - pierś + 120 ml mm Enfamil 12- obiadek ( zupka jarzynowa lub przecier warzywny) 15 - pierś 17

Re: Schemat żywienia 5 miesięcznego niemowlaka

Przepraszam, przeczytałam że chodzi o dziecko które za 5 dni kończy 7 m-cy Mój w tym wieku byl tylko na kp ;) -- https://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/aj/bi/e83n/A8WTTObXAoZ7NOGD9X.jpg

Schematy żywienia wcześniak 10 miesięczny (początek wątku)

Gdzie mogę znaleźć dokładne schematy żywienia dla niemowlaków z których pani korzysta. Mam jakieś z internetu ale nie ma określonew nich dokładnie ile posiłków i jakich. Moja córka niebawem skończy 10 miesięczy ale jest wcześniakiem ur. 2 miesiące wcześniej (32 HBD)je mleko o 7.30, 11.00, 15

Re: Schematy żywienia wcześniak 10 miesięczny

Witam, Generalnie opieram się na schemacie zywienia sztucznego opracowanym przez Instytut Matki I Dziecka www.nutricia.pl/klub_schemat_zywienia.php Jest on propagowany w wiekszości polskich podrecznikow

Re: Bardzo proszę o schemat żywienia 7-miesięczni

www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79410,2321797.html dla dzieci karmionych piersią

Re: Bardzo proszę o schemat żywienia 7-miesięczni

Polecam zakładkę Zdrowy Start w przyszlość na stronie Gerbera. Jest tez taki program na TVNStyle, ale nie pamiętam kiedy

Schemat żywienia. (początek wątku)

Witam. Proszę o opinie dotyczące schematu żywienia 7-miesięcznego dziecka: 5-6.00 - mm2 180 ml 9.00 - kleik ryżowy na mm2 z owocami ok 180 ml 12.30 - mm2 180 ml 16.00 - zupka/przecier warzywny z mięskiem (z żółtkiem co drugi dzień) ok. 200 g 19.30 - mm2 210 ml z jedną miarką kaszki manny

Schemat żywienia 4,5 miesięcznego chłopca (początek wątku)

Pani doktor proszę o ocenę, czy taki schemat żywienia jest prawidłowy dla chłopca, który ma 4,5 miesiąca. Waży 8 kg i ma 72 cm długości. 6 - 7 rano mleko mm 180 ml 9 - 9.30 sabłuszko ze słoiczka 11-12 180 ml mleka mm 15.00 marchewka ze słoiczka 17-18 - mleko mm 180 ml 20.30 180 mleko mm

6cio miesięczne dziecko - schemat żywienia (początek wątku)

Witam serdecznie Syn urodził się 1.09.2010 waga 3850g dlugosc 56cm potem odpowiednio 2010-10-19 5.5 kg 64 cm 2010-11-30 7.2 kg 67 cm 2010-12-30 8 kg 69 cm 2011-02-02 8.5 kg 71 cm 2011-02-24 9 kg 73 cm po ukonczeniu 5ciu miesiecy z zalecenia lekarki zaczelismy rozszerzac diete

Re: 6cio miesięczne dziecko - schemat żywienia

podają, że jogurt w 8 lub 9 m-cu. A słoik od 7-go, to jak to w końcu jest?

Plan żywienia dla 7 miesięcznego dziecka. (początek wątku)

Jak to wygląda u was.W schemacie podano 3 razy mleko po 180ml i raz kaszka.To wychodzi 4 posiłki mleczne.U nas mały je mleko rano i wieczorem tylko po120ml więcej nie wypija.Raz kaszka,zupka deser.Nie za mało pije mleka? Pozdrawia.

1 2 3 4 5 6