87 wyników w czasie 91 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: ważący się podkład na twarzy

. kazdy bedzie ci sie warzyl przy tlustej cerze. musisz odswiezac makeup w ciagu dnia a na biezaco sie ratowac bibulkami np Sefora ma takie http://img.allw.mn/content/skincare/2013/01/5_sephora-collection-blotting-papers.jpg bibulki na tlusta skore ale obojetne jakich nie kupisz beda dobre. podobno

Re: Dobrze sprzedać to dwa razy sprzedać

Alicja Karasińska 15 sierpnia 2016 Koniec legendy Janowa? To nie była aukcja, tylko wyprzedaż Pokaz koni arabskich wystawionych do aukcji Pride of Poland odbył się w strugach deszczu. I to była zapowiedź tego, co stało się potem. Sefora, rekordzistka aukcji Pride of Poland 2016, sprzedana za cenę

Re: Dentysta dziecięcy

sefora5 napisała: > Witam może ktos mógłby mi pomóc poszukuje pilnie dobrego dentysty > dzieciecego dla 3,5 latka może ktoz zna kogos wartego polecenia? A też pytanie, co to znaczy dobry http://www.estetic-dent.pl/ dentysta. Oleśnica nie jest taka mała i sporo jest tu dentystów

Re: Moje odkrycie kosmetyczne :)

sefora74 napisała: > Mam ochotę kupić preparat do włosów: surf spray Bumble and Bumble jest on opart > y na bazie wody morskiej i podobno daje fajny "plażowy" efekt włosom. Może któr > aś z Was stosowała i się wypowie bo nie jest tani (ok 140 zł) i nie wiem czy wa > rto go

Biblia i Ty

(ojciec Adama i Ewy), Gustaw Lutkiewicz (Noe), Jerzy Dominik (Sem), Stanisław Iżyłowski (Jafet) odc. 5 „Zagłada Sodomy i Gomory” Obsada: Andrzej Szczepkowski (Bóg), Anna Romantowska (matka Adama i Ewy), Andrzej Kopiczyński (inżynier), Anna Skarżyńska (Ewa-dziecko), Piotr Fronczewski (ojciec

Re: Wczasy wymarzone ale drogie

sefora, wiem ale ten hotel jest 2 lata po kapitalnym remoncie, ma 3,5*, w innych źródłach niby 4*, jest i tak niezły. Koszt 12-13 tys dla nas 4, zalezy czy lipiec czy sierpień Piszesz, że nie warto oszczędzać, to wiem. dlatego raczej nie pojade do jakiejś beznadziei za 8-9 tys, wybieram hotel za

Re: gorolski taliban tylko mocny w gebach

@srbm... A co, szukasz drugiego takiego intelektualisty jak Ty?...zaczynasz na śląskich wątkach durne posty, więc otrzymujesz takie same riposty., bo chyba takich oczekujesz, hanysożerco w gościnie na Ziemi Ślaskiej. Moze skocz na nieszzpór, 5 dni w tygodniu, kałmuku

14.06.2012

operatora TV wybrać? Autor: feniks_z_popiolu Klocki na prezent - proszę, poradźcie Autor: uchoslonia PODRÓŻE Z DZIECKIEM Mazury - znacie fajne miejsca? do 350 km od W-wy. Autor: izak31 bursztynowa wyspa Autor: 1margot1 kolonia/obóz dla 13 latka, help !!! Autor: sefora74 agroturystyka na

Re: zzasadami i zasady odwieszone na kołek?

. > 5."przez "naćpanych przez zioła starców" - jak mawiaja gwiazdy > pop" - tym razem to Ty przesadziłeś, żeby to cytować. > Nie mnie jednak oceniać wydźwięk moich postów. Ale cudzych jak najbardziej. Bo łatwiej ocenić, niż odnieść się. Czyż nie? > 6. proszę, nie zaczynaj. W

Re: odpowiedz

Sefora.....miałam podobny dylemat...trzeba wspólnie zamieszkiwać minimum 5 lat z najemcą, aby po jego śmierci nie mieć problemów z "przejęciem" lokalu. Niektórzy pomijają tę wazną kwestię jeśli mają dobrych sąsiadów, mogących potwierdzić ten fakt gdyby wynajmujący miał wątpliwości;) Po 5 latach

sefora74

Sefora jezeli jest to mieszkanie komunalne, to musisz w drodze powodzta wniesc sprawe do sadu o ustalenie wstapienia w stosunek najmu po babci. Masz tu ponizej wlasciwy przepis KC Art. 691. (261) § 1. W razie śmierci najemcy lokalu mieszkalnego w stosunek najmu lokalu wstępują: małżonek

1 2 3 4 5 6