Gość portalu: tete napisał(a): > Carmino !!! > > Nikt, nawet nick (-t) ponury > nie zajrzał tu od rana ! kto to ten "ponury"? -t? lubie zagadki! :))
Hotel fajny. Zwiedziłam co prawda okolice recepcji, holu, plaży, o ile pamiętam (2007r.)robiły wrażenie-nie były plastikowe. Mnie na ten hotel może i stać, ale nie jestem przyzwyczjona do luksusu, więc wybieram tańsze. Okolica cywilizowana.
Dzięki :)
Ogladalam niemieckie wiadomosci.Kuchnia w hotelu Grand Beach (Siva) zostala zamknieta ponad 120 gosci zarazilo sie zoltaczka typA.Uwaga dotyczy to gosci przebywajacych w okresie lipca i sierpnia.Wiekszosc z nich jest juz w domu i nie wie ze moze byc chorych.Objawy wystepuja po ok 3tygodni
Skoro wątek już został wyciągnięty na światło dzienne, wrzucę parę groszy. Wg tabelki Samanty powinno mi pasować 75G/75H (przy zaniżeniu obwodu do 75tki), więc zamówiłam: Dendrodis A922 75H Siva A922 75G Arisu A122 75G Arisu wypada najciaśniej i ma najmniejsze miski, niestety fatalnie
Kto był ostanio.Prosze o kontakt gg5975699
Witam wszystkich urlopowiczów. Wlasnie wrócilismy z Hurghady z 2 tygodniowego urlopu. Mieszkalismy w Hotelu Siva grand Beach. Organizatorem byla firma OASIS. Te dwa tygodnie byly rewelacyjne. Ale tak naprawde chce napisac o naszym rezydencie. Sayed Kolaib - Egipcjanin, śwetnie mówi po polsku
Witam.Też wybieramy się do siva 16.06 macie może zdjęcia hotelu bo nigdzie nie można odszukać żadnych info oraz zdjęć.Bardzo proszę o przesłanie na maila MORAWSCY@TLEN.PL z góry dziękulę. Pozdro RM
Szukam informacji o chotelu od osób które tam były
już niedługo bo 30.06 i już się nie mogę doczekać. Odliczam już dni do wyjazdu.
Witam, wysłałam Ci linka. Pozdrawiam i życzę udanedo wypoczynku.
mam pytanko: czy Ktos jest lub byl we wrzesniu w hotelu siva grand beach /w hurghadzie/? i jak wygklada krajobraz po bitwie? ;-) to znaczy po zoltaczce???
Tydzień temu wróciłem z tego hotelu. Było super i nie ma żadnego powodu do obaw. Ci Niemcy, którzy zachorowali musieli to złapać gdzieś poza hotelem, gdyż na miejscu higiena posunięta jest aż do przesady. Nawet do mycia zębów dostawaliśmy wodę mineralną. Śmiało każdemu polecam ten hotel-najlep
Polecam szczerze hotel, wszystko naprawdę ok, moze z wyjatkiem rafy dostępnej z pomostu ale gdy wieje to wejscia nie ma. Jest zatoczka obok hotelu tam mozna posnurkować nawet gdy wieje. Ale począwszy od pokoju, jedzenia, obslugi , plazy basenow i animacji wszystko na najwyższym poziomie. Ktoś ma pyt
Witam, opisuje Pani hotel Siva Port czy Marina Port :)