sentymentalizm, to jest wojna, a ja jestem tutaj, aby zabijać. 37-letni Szwed Mikael Skilt. Snajper. Za zabójstwo milicjanta udało się uzyskać nagrodę - Rosja1 donosi, że zdaniem ekspertów, zagranicznych najemników na terytorium Ukrainy jest kilkadziesiąt. - Są to przede wszystkim Szwedzi, Duńczycy, Finowie
POwyżej, JAKIŚTAMGOŚĆ "skilt" napisał: > Pani Kopacz się skompromitowała - jako Marszałek Sejmu i jako Polak (ale to nor > ma) - bo nie można zlecać aby w sposób "utajniony" ktoś definiował co, kto, jes > t. Pokazano po prostu jakie PODEJŚCIE mają Polacy do innych: Ślązaków
. Åldersmässigt passar de ihop perfekt, 43 och 46 år, båda har skilt sig i år efter långa äktenskap, finns det ett samband mellan skilsmässorna? Nåväl, Pettersson vet att det ryker om en koskit trots att den inte är varm och om det är rök utan eld denna gång får
Gość portalu: greg napisał(a): > Ok, skilt, pokaż gdzie napisałem o zaborze austriackim - inaczej uznam cię za i > diotę nie wartego rozmowy. Pisałem o CK Austrii. Reszta twojego postu oparta je > st na takich samych fałszywych podstawach ale zgodzisz się, że ta CK Austria z
Ok, skilt, pokaż gdzie napisałem o zaborze austriackim - inaczej uznam cię za idiotę nie wartego rozmowy. Pisałem o CK Austrii. Reszta twojego postu oparta jest na takich samych fałszywych podstawach
Te odrapane kamienice z cuchnącymi klatkami schodowymi, dziurawe drogi, nędzne galerie handlowe pełne badziewia wszelakiego, włóczących się podejrzanych typów, paskudną halę pod Dębowcem i na siłę reanimowany rynek (bez skutku zresztą)?
stanos111 napisał: > skilt- nawet bardzo spodobala sie mi twoja wypowiedz ... naprales Adasiowi troc > he do muzgu , ale czy on sie zmieni ? Wątpię; komuna przez dziesięciolecia go zmieniała ... Szczęśliwie - z mizernym skutkiem. Na pewno - efekt grafomanii paru forumowych
skilt- nawet bardzo spodobala sie mi twoja wypowiedz ... naprales Adasiowi troche do muzgu , ale czy on sie zmieni ?
skilt napisał: > polskim. Fakt, trudny. Ale trzeba się było przykładać w szkole!! otóż nie, ja kończyłem szkołę jeszcze za "komuny" i nauczono mnie polskiego i logiki. A cytowne zdanie jest bezsensowne, choć mogę domyślać się co autorka miała na myśli. Pozdrawiam i życzę dobrego
A może by tak dla odmiany coś o ambergold? :)skilt napisał: > wszystkiego: dla mnie "dziennikarstwo" nie jest związane z "dniem" dzisiejszym > ale też tym co było kiedyś a skutkuje dzisiaj. Pani Milewicz kiedyś zawyrokował > a "lewica może mniej". Potem wg Passenta recenzując
@skilt Polecam przeczytać tekst jeszcze raz. Tym razem zastanawiając się nad tym, co zostało napisane. Ewentualnie poprosić kogoś o interpretację, kto umie czytać ze zrozumieniem. Pozdrawiam.
...zostaną ochrzczone. W Polsce wszystko jest możliwe, a szczególnie i od wieków właśnie to. 0721x napisał: > skilt to proste panie protestowały przeciwko mafii rządzącej Rosją ale jak widz > ę nie widzisz w tym nic złego - pewnie przypięty jesteś do jej miski lachudro
skilt to proste panie protestowały przeciwko mafii rządzącej Rosją ale jak widzę nie widzisz w tym nic złego - pewnie przypięty jesteś do jej miski lachudro