4 742 wyników w czasie 304 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: ## _ CZERWIEC _ ##

bylo pieczenie z jej fantazyjej ksiazki kucharskiej, 3 mufinki i inne 2 szt slodkosci pozniej inna zabawa, pogoda z przelotnymi deszczami nie zachecala nas do wyjscia. I tak minela niedziela na zakonczenie tygodnia. W poniedzialek do poludnia mam nadzieje ze troche wypoczne. bo pozniej kawiarenka

Re: sniadania/obiady/kolacje - Czerwiec 2026*

Mario czasmi racuchy sa bardzo dobra namiastka slodkosci,niz to co by sie w cukierni kupilo.. -- * https://forum.gazeta.pl/forum/f,11086,Vistula.html Vistula * gram milosci ma wieksza wartosc niz tona luksusu

Re: warzywa pochlaniajace cukier - Maj 2026*

Mario,jestemy lase na smakowyki w naszym wieku, tez nieraz nie moge sie powstrzymac od slodkosci a nieraz jest super,ze przez caly tydzien nie tesknie do nich, usmazylam kotlety mielone z tego samego farszu klopsiki w warzywach z ryzem i kulki miesne bedzie na kilka obiadow, -- * http

Re: Cześć piękne 🥰 Zapraszam na ciacho

jakies takie 'gumiaste' - osobiscie probowalam 😎 ale to pewnie kwestia przepisu lubie lukier mietowy ale tylko ja, a skoro nie jem slodkosci to opackam cytrynowym - zostal po lukrowaniu lebkuchenow dla orto od kolana 😉 -- https://i.ibb.co/2ngYj7w/stopka.jpg Kicia.Yoda(*)02.2024 Miszczu(*)11

Re: Regionalne potrawy z waszych miast

dla klasy robotniczej w East Endzie. Bangers and mash to juz mowilam, puby podczas I wojny swiatowej i tanie gastronomie. Jakieś watpliwosci? Moge dowalic obrzydliwego wegorza jeelied eels, albo Chelsea bun ze slodkosci -- Zauważyliście, że piękni ludzie dają komplementy, bogaci wspierają

Re: &#& ''** KWIECIEN - April '** &#&

Kendo, imponujaco sie kwiatek odbudowal, a te slodkosci to porcja na jeden dzien wyznaczona do zjedzenia? Dentyste bym chyba sama odciagala do maja, ale sama pielegniarka zadzwonila ze zwolnil sie czas , to poszlam na pierwszy ogien. Przyjemne jajo od Jagi z kurczakie, a dentyste to trzeba tylko

Re: ** M A R Z E C ** 2026

mialam w lodowce, poplanowalam ew, co bym chciala ze slodkosci zjesc, w sklepie kupilam pare cukierkow dla ewantualnej Påskakärnig, przebrana dziewczynka, ktora puka do drzwi w czwartek z zyczeniami i do koszyczka zbiera cukierki, jak ktos otworzy drzwi i poczestuje slodkosciami. Spokojnej nocy Nam

Re: ** M A R Z E C ** 2026 **

chleby pewnie w chlebowych piecach?, slodkosci, skusilas sie na sliodka patelke, ktora z pewnosci posluzy Tobie wiernie? bez przypalen?. W drodze powrotnej spotkalam znajoma z jedego spotkan na ktorym razem uczestniczylysmy i bylo przyjemnie statac plecami do slonca i porozmawiac. W pierwsza niedziele

Re: Wielkanoc tuz tyz...2026

nie szalejmy ze sprzataniem/myciem okien, niech poczekaja na lepsza aure, i tak widzimy swiat przez takie jakie sa, menu mamy tradycyjne a bedac solo zawsze sie uszczupla slodkosci rowniez, nie wypieka sie za duzo bo szkodzi na "sadelko. zycze dobrego planowania wszystkiego by sie nie

Re: dzisiejsze rozwazania ** marcowe** 2026

masz racje Kallisto, wiek ma swoje prawa i nowe przypadlosci chorobowe, zalezy od lekarzy by szybko rozpoznac chorobe i wyleczyc.. nasze dbanie o zdrowie tez sie zmienia z wiekiem, odstepujemy od wielu smazen/slodkosci/soli/tlustych potraw, kiedy pracowalalismy, zawsze w sobote na sniadanie robilam

Re: dziesiejsze rozwazania lutowe 2026 rok

ech,przedpoludnie mi sie nie udalo, wracajac do domu wstapilam do sklepu i kupilam sobie slodkosci ktore zjem pozniej.. mialam prac w pralni, obukowalam sie, innym razem to zrobie.. z Polonia sie spotkalam przed blokiem opowiadala o swym bracie chorym bedzie w niedziele jechac do kraju w

Re: Sosy: miod-muszt i winegret - Wasze przepisy

i jeszcze cos oczywistego, czyli cukier puder, szczypta lepiej niz miod dodaje slodkosci -- https://i.ibb.co/2ngYj7w/stopka.jpg Kicia.Yoda(*)02.2024 Miszczu(*)11.2022 https://www.gify.net/data/media/209/kot-i-kicia-ruchomy-obrazek-0338.gif

Re: Sosy: miod-muszt i winegret - Wasze przepisy

dziekuje :) nie znałam takiego sposobu z konfiturą, moze ona wlasnie dodaje tej slodkosci (choc ja dodaje miód) ten kuhne, jest OK, ale własnie jest taki podobny w smaku do mojego, a ja w knajpach zachwycam się takim gęstym, słodkim, aksamiitnym, własnie jakby majonezowy, ale to chyba

Re: **** LUTY ****

Witam wieczornie!!! Troche juz odpoczelam, po wizycie wnuczki, zaprosilam ponownie, bo teraz maja ferie zimowe w szkole. Obiadki dla nas odgrzalam, ale jak przyjedzie do mnie to prawie pierwsze kroki do lodowki, po czekolade, bo w domu od rodzicow tylko w piatki i sobote dostale slodkosci itp, a u

Re: **** LUTY ****

o jaki radosny obrazek Jagusiny, tak podobnie wyobrazam sobie Ja,gdy zajada slodkosci, witajcie Zalogo, tez mam dzis zajecie przy piecu, wieczorkiem sie zglosze ponownie.. a na razie udanych planow/smakow obiadowych itp... -- * https://forum.gazeta.pl/forum/f,11086,Vistula.html Vistula

1 2 3 4 5 6