slonce12 napisała: > nie wierzę, że ważyłaś 100. > i nie wierzę, że teraz ważysz 80 Poważnie! Chociaż nikt mi nie wierzy. Nie wiem, kości chyba... Ale z drugiej strony kompleks wagi jest.
podpinam się, bo nie widać 100kg na zdjęciu a teraz wydaje się wieeeele mniej niż 80:). No ja mając 88 mam wrażenie bycia większą niż Ty na zdjęciach swoich 100kg :) iza -- https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9h6w1vt6qz.png
Ja nie chcę się z tobą kłócić bo to sensu nie ma, jesteśmy tutaj po to aby pomagać sobie. Ale zdanie " wekendowe grzeszki to chyba rzecz ludzka" nie myślałam że ktoś to weźmie poważnie, na końcu zdania postawiłam uśmiech, czyli żeby nie było to traktowane dosłownie, tylko z uśmiechem. Następnym raze
popieram w 100% mnie też to denerwuje wiem, że nie mogę zgrzeszyć, bo jeden grzeszek pociągnie kolejny i kolejny aż nie będzie sensu dalej ciągnąć diety mnie najbardziej motywują wydane pieniądze na dotychczasowe jedzenie, bo trochę mnie to kosztuje i szkoda marnować wydane pieniądze -- h
-- https://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=71514c347c5255c94.png
-4,5 :) jest dobrze -- http://straznik.dieta.pl/ https://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=68984c440276b9f94.png
slonce12 dzieki Twojej poradzie o zmianie 5/5 na 1/1 wreszcie zła passa minela poki co ;)/odpukac. / na proteinowych dniach zadnych dopuszczalnych produktów, w dni warzywne warzywka, zamienilam pepsi max na zielona i czerwona cherbate albo herbate hehe/nigdy nie wiem/i zaczelam wreszcie zauwazac
no to super że moje wypociny się na coś przydały. dietuj kochana -- http://straznik.dieta.pl/ https://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=86304c342ff32a808.png
Piekne slonce i jakies 12 C :)
Oczywiscie po godzinie wyszlo slonce. 12:45
Piekne slonce i plus 12 ! Wiosna, moi mili :-)
Absolutny rekord tej zimy, minus 12, ale slonce swieci jak oszalale. milego dnia:-)
coucou Ela:) potwierdzam piekna pogode we Francji,rano mroz i slonce popoludniu slonce i 12° w Owerni:) link na pogode we Francji www.lachainemeteo.com/
Zobacz 8-12 slonce a 9-12 leje jak z cebra temperatura +5C. Pzdr.Sky.
skyddad napisał: > Zobacz 8-12 slonce a 9-12 leje jak z cebra temperatura +5C. no dzis to jest kiepsko, fakt, ale od wieczora juz oziebienie spore, no i niby widze w niedziele ma snieg popadac, ale raz go widac a raz nie smieszne te prognozy, rozumiem ze na 10 dni naprzod jest