pokazuję Wam moją sypialnię. Niestety meble nie sa takie, jakbym chciala, przeniesione z poprzedniego mieszkania i teraz juz bardzo mi przeszkadzaja. Mam juz obmyslone nowe meble, ale jeszcze z 2 lata pewnie poczekaja na swoj moment. Natomiast podoba mi sie narzuta i firanki (ogolnie uwielbiam
wiecej zdjec
Witam Właśnie kończę urządzanie sypialni. Brakuje mi czegoś nad łóżkiem (obraz, obrazki). Pomóżcie mi bo już wena twórcza się skończyła :o(. Sypialnia nie jest zbyt duża więc ciężko zrobić zdjęcie na którym będzie widać całe pomieszczenie. Z prawej strony łózka stoi duża szafa (drzwi od
Fajna narzuta ale koniecznie zmień lampę i lampkę - są paskudne - taka wieska "nowoczesność"...sorry
Witam ponownie!Tym razem pod dyskusje poddaje moją sypialnie..a właściwie jej ściany.No właśnie.Może jakieś propozycje kolorystyczne??Zastanawiam się nad pozbyciem się wszystkich obrazów i oklejeniem szczytowej ściany albo jej fragmentu tapetą w ciemnym kolorze(brąz, bordo) w geometryczne wzory
Z tapetami to rzeczywiscie cięzko, przynajmniej u mnie we Wrocławiu.Ta jest z decoradora (maja sklep online).Punkt dla margie za spostrzegawczosc!!Fajne wzory widzialm tez w Almi Decor,do marketow nie ma po co zagladac. A z malowanym dekorem to tez niezly pomysl.Ale czekam na opinie forumowych
witam Po zmianie koloru ścian w dużym pokoju, kolej na sypialnię. Na zdjęciach widać jej stan aktualny. Do zmiany - rolety bambusowe zwisające od sufitu, na żaluzje poziome w prowadnicach (karnisz pójdzie na ścianę okienną). Najważnieszą jednak zmianą mają być ściany - ich kolor
Malowania nie ma się co bać, te kolory faktycznie są okropne, więc tym bardziej trzeba się za to zabrać. Koncepcję malowania proponuję zostawić taką jak jest, czyli ściana na wprost wejścia powinna być kontrastowa-w tym przypadku najciemniejsza. Ewentualnie można pomyśleć nad przyklejeniem
Nie mam żadnego pomysłu co powiesić na ścianie nad łóżkiem w sypialni. Oto zdjęcia sypialni. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc. Myślałam, aby nad łóżkiem powiesić taką rzeźbę indonezyjskich słoni
marghe_72 napisała: > to pościel czy narzuta? pościel
Drodzy Forumowicze! może mnie zainspirujecie... mianowicie szukam pomysłu na ścianę w sypialni. nie wiem co na niej powiesić - obraz olejny? grafikę? zdjęcia? ściana jest czerwona - raczej lekko zahaczająca o pomarancz niż krwista, reszta ścian beżowa, ale odcień lekko wchodzi w szarość, podłoga
Jeśli ściana za łóżkiem to może kinkiety? Ja u siebie dałam dwa kryształowe w kształcie koszyka www.ares-eksport.pl/krysztalowy_kinkiet_na_jedna_zarowke_gruszka.html Napięcie
brakuje narzuty na łózko i czegos na sciany ....... bo strasza tylko jak rozwiazac niesymetryczne ustawienie lózka ???? co tam zawiesic i jak to ułożyc ????? i bez dwoch zdan jaki kolro scian !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo zwariuje patrzac na ta "mydelniczke"
od rana latam z panelami i jak lepiej ???? a kolor zasłon ??? zostawic taki czy zmnic ???? zastanawiam sie czy nie jest za neurtalnie ??? KOLOR ŚCIAN DO PRZEMALOWANIA BEZ DWWÓCH ZDAŃ ściane glowne na ktorej stoji lózko na ciemneijszy kolor co by optycznie poszerzyc pokoj ;) a
Po kuchni - sypialnia. Napewno dostanie mi się za kolor na ścianach ale taki mi się podoba. Teraz na łóżku jest narzuta IKEA Kilan - fiolet. Nie mam pojęcia co na ścianę za łóżkiem. Myślałam o tapecie ale nic konkretnego jeszcze nie znalazłam. Może macie jakieś propozycje?
na pewno fioletowa narzuta bardziej będzie pasowała do ścian niż ten rudobrązowy koc. Co do tapet, to pełno jest takich błyszczących w kwiatowe wzory, mnie sie to nie podoba w co drugiej sypialence, ale moze tobie przypadloby do gustu?
kochani, nasz problem polega na tym, że w wynajętym przez ansz mieszkaniu wzystkie ściany są białe i nie można ich malować. Jedymym rozwiązaniem są kolorowe tapety. Ale to pikuś-można cośw ymyśleć. Ale jeli chodzi o sypialnie, to brak mi weny twórczej. Otóż sypialnia jest w miarę duża
widzisz...nie pytaj mnie czemu tak, a nie inaczej postanowił właściciel. Nas tez to dziwi. No ale skoro tak jest, musimy sie podporządkować. I zostają nam tylko kolorowe tapety lub białe i farba na nie. Nie ukrywam, ze lepszym rozwiazaniem jest kolorowa tapeta, bo wychodzi taniej. Dodam, ze
Oprócz okna :) bo będzie z boku. Co macie i co ładnie wyglada? Robimy sypialnię od zera i widzę dużo ładnych wnętrz w necie ale mam obawy że mój talent dizajnerski nie dźwignie tego wyzwania. To coś musi komponować się z biała szafa na cala sciane, taka z połyskiem.
Od kilkunastu lat mam surowa deche z spalted maple.