435 wyników w czasie 74 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

szpital na borowskiej (początek wątku)

Witam mam prosbe czy moglibyscie mi powiedziec jak dojechac do szpitala na borowskiej z dworca pks, jakim autobuesm i gdzie to w ogole jest. Nie jestem z wroclawia i nie znam go. Bede wdzieczna za info. A przy okazji czy ktos lezal tam na neurochirurgii, jak tam jest? Pzd

Re: szpital na borowskiej

113 i 612 na poludnie w stronę pętli krzyki, przystanek "Akademia Medyczna". tutaj znajdziesz rozklad jazdy: www.wroclaw.pl/m3298/

szpital na borowskiej (początek wątku)

Witam mam prosbe czy moglibyscie mi powiedziec jak dojechac do szpitala na borowskiej z dworca pks, jakim autobuesm i gdzie to w ogole jest. Nie jestem z wroclawia i nie znam go. Bede wdzieczna za info. A przy okazji czy ktos lezal tam na neurochururgi, jak tam jest? Pzd

Re: szpital na borowskiej

Zdaje się, że jeździ tam autobus 113. Na neurochirurgii jest ok.

Szpital AM na borowskiej (początek wątku)

Jak dostac sie do tego szpitala??? Bede jechala 145 lub 146 od pl grunwaldzkiego. Z planu miasta wynika.,ze mam wysiasc na skrzyzowaniu z dlugoposlka.Moze ktos wie,ktory to bedzie przystanek liczac od pl spolecznego???

Re: Szpital AM na borowskiej

Dziekuje za info.Faktycznie szpitala trudno nie zauwazyc. :-)

Marek Borowski : PO chce prywatyzacji szpitali

Zdaniem Marka Borowskiego (SdPl-NL) rozwiązania zaproponowane przez PO dotyczące reformy służby zdrowia otwierają drogę do masowej prywatyzacji szpitali sektora publicznego. "Rozwiązania, które proponuje PO nie prywatyzują natychmiast szpitali, ale jednocześnie nie zawierając żadnych blokad

Hm. A co na to Mnieciu Wachowski?

indeed4 napisał: > Zdaniem Marka Borowskiego (SdPl-NL) rozwiązania zaproponowane przez PO dotycząc > e > reformy służby zdrowia otwierają drogę do masowej prywatyzacji szpitali sektora > publicznego. > > "Rozwiązania, które proponuje PO nie prywatyzują

Marek Borowski : PO chce prywatyzacji szpitali

praca.gazetaprawna.pl/artykuly/88651,borowski_propozycje_po_otwieraja_droge_do_masowej_prywatyzacji_szpitali.html

Re: Borowski

Jeśli szpital w Sieradzu ma taki dług to znaczy, że ma złych managerów. Zresztą nie dyskutuję, bo nie ma sensu. Widać lepiej wam było za Wałęsy.

Re: Borowski

się nie robi z dnia na dzień, co gorsza nie naprawi się też tego z dnia na dzień ! Z tego co wiem szpital w Sieradzu ma 20 milionów długu i ...nadaje się do likwidacji ! Unia i Nato to zasługa zbiorowa, nie można jej przypisywać panu Kwaśniewskiemu, bo rozmowy i negocjacje zaczął Mazowiecki

omijajcie szpital na borowskiej jak chcecie zyc (początek wątku)

ledwo uszlam z zyciem chaos tragedia nerwy totalne zagrozenie dla zycia pacjentowskandal gdzie jest minister zdrowia i prokurator szpital powinien byc otwarty moze za rok bo stwaza zagrozenie zycia bulam pacjentka wiem co mowie jestem przerazona

Re: omijajcie szpital na borowskiej jak chcecie z

Prawda

Borowski, no cóż

piotr991 napisał: > wiadomosci.onet.pl/1746182,11,item.html trzeba przyznac, ze gada z sensem... Borowski: żarty się skończyły - No to, proszę Państwa, żarty się skończyły. W grę zaczyna wchodzić

Re: Brawo Borowski

Zbyt długo czekał z decyzją.Sld to zdecydowanie nie moja opcja, ale Borowski postąpił słusznie. Takich jak Janowski(skoczek) powinno się zamykać w szpitalu. PO i pisuarowcy pokazali, że sa taką samą opozycją jak SLD (im gorzej tym lepiej). Duży minus.

Re: Brawo Borowski

) -------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------- Panie mako75 , staraj się bardziej bo poziom twej argumentacji to nawet nie szkoła podstawowa !! Piszesz "jakiej posłanki" ? no tej która wyladowała w szpitalu durniu !! To że straż marszałkowska podlega pod Borowskiego nie tylko podczas obrad sejmu nie oznacza durniu, że poza obradami Borowski ma

Re: Dr Borowski

Dr Borowski przyjmuje teraz w prywatnym szpitalu na Ciesielskiej - Medeor się to nazywa. Tylko w czwartki chyba przyjmuje, ale sprzęt ma super nowoczesny, polecam go gorąco, prowadzi moją trzecią ciążę i mam do niego duże zaufanie

1 2 3 4 5 6