34 wyników w czasie 90 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Złamanie w nadgarstku

Ja w tym temacie Ci nie podpowiem, ale coś innego Ci podpowiem. Moja córka złamała kciuka. Leczyła się w prywatnej przychodni ortopedycznej. Za każdym razem brała rachunek imienny. Wszystko nam potem zwrócili z ubezpieczenia szkolnego. Sprawdź czy u Was to też działa, bo to mocno przyspieszyło

złamana ręka ile kasy z ubezpieczenia????????????? (początek wątku)

Witam. Moja córka złamała ręke w nadgarstku. gips będzie nosić 4tyg. Ubezpieczona jest w szkole ale do wypadku doszło poza szkołą. czy ktoś wie ile dostanie kasy z odszkodowania??????? ubezpieczenaie ma grupowe w generali.

Re: ubezpieczenie NW indywidualne

Tak, polecam Forteo Ergo-Hestii. Bardzo przyzwoite ubezpieczenie NW, z dużymi sumami ubez [pieczenia i dobrymi warunkami (czyli np. płacą za złamanie nadgarstka, a nie jak ch*** z AL tylko wtedy gdy urwie obie nogi)

Re: zlamana reka-ubezpieczenie

Raczej nie będą się czepiać wcześniejszego zdjęcia gipsu. Kwota zależy od opcji polisy - to wchodzi w typowe urazy, więc na stronie powinnaś mieć % uszczerbku, a to łatwo pozwoli obliczyć odszkodowanie. Moje dziecko za złamanie kości tuż nad nadgarstkiem dostało 280 zł. -- Posiadanie dziecka

Re: Ubezpieczenia NNW a skręcenia stawu

- ... www.warta.pl/documents/10157/916069/Tabela%20norm%20procentowego%20uszczerbku%20na%20zdrowiu%20NNW.pdf pkt.131.Skręcenie, zwichnięcie w obrębie nadgarstka, złamanie kości nadgarstka

Re: Ubezpieczenie-opis wypadku

Ale umowy są różne. Miałam sporo do czynienia w pracy z ubezpieczeniami pracowników, nie zdarzyło się żeby któremuś odmówiono wypłaty odszkodowania w przypadku złamania nogi czy skręcenia nadgarstka na prostej drodze. Co nie znaczy że każdy ubezpieczyciel będzie chętnie w takim przypadku wypłacał

Re: Czy wykupywanie ubezpieczenia NNW ma sens?

Za złamany nadgarstek i ogólne potłuczenie ( motocykl ) dostałem 200zł. Jak usłyszałem to kazałem by se w dupę wsadzili. Przysłali na konto. Nigdy więcej NNW. -- Trzej jeźdźcy Apokalipsy - alzheimer, demencja, skleroza.

Re: """ Ile czasu trwa rehabilitacja po złamaniu

..no tak, wszystko proste i logiczne... tylko u nas właśnie z tą rehabilitacją jest problem, nawet jak odszkodowanie się dostanie to i tak zwykle za późno i mało, chyba, że ma się dodatkowe prywatne ubezpieczenie bo ostatnio po podobnym wypadku - jedna osoba dostała tylko 900zł

Re: złamanie ramienia, pomocy!!!

Witam, mam podobną sytuację, w lutym tego roku złamałam łszon kości ramiennej lewej, leżałam 6 dni zanim mnie złożyli,umieścili płytke o długości ok 13 cm i 7 śrub. Nie prostuję nadgarstka, nerw promieniowy uszkodzony, ale nie wiem czy przez złamanie czy podczas operacji, bo miałam gips załozony na

Re: AIG Amlico ubezpieczenie na życie..zrezygnowa

osoby w stanie terminalnym, bądź źródło opłacenia pielęgniarek dla "warzywa" po wypadku bez rąk i nóg. Normalne ubezpieczenia NNW pozwalają uzyskać niemałe kwoty już przy byle złamaniu (np. ja za złamany nadgarstek dostanę 5 tys. zł), czy oparzeniu drugiego stopnia. No i są WIELOKROTNIE tańsze - 1260

1 2 3 4