61 wyników w czasie 74 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Vattenfallu odpowiedz ludziom

Tyle tych zatrważajacych zdarzeń jest tu opisanych. Ktoś z Vattenfalla powinien na to odpowiedzieć!

Re: Vattenfallu odpowiedz ludziom

Dzwoń do reportera dyżurnego gazety FAKT. To ich obsmarują

Praca w Vattenfallu (początek wątku)

fakty.interia.pl/szukaj/news/cala-firma-spiewa,824196 Czy ktos wie jak tam jest naprawde?

Lampka po Vattenfallu zostaje i będzie wyremont... (początek wątku)

Od postawienia lampki-kiczu nic sie nie zmieniło na plus. Okolica jest paskudna tak jak ta lampka czyli wszystko do siebie pasuje. Po co miasto wzięło na siebie koszty tego badziewia ?

Lampka po Vattenfallu zostaje i będzie wyremont...

Zawsze pod lampką najciemniej ...

Re: niskie zarobki

Jak diabli. Szczegolnie Polakom w Vattenfallu

Re: "DGP": Nowe liczniki prądu policzą dokładnie

e tam pitolisz... W Vattenfallu 70% odbiorców rozlicza się rocznie...

Re: Vattenfall... jest gorszy!

Pracuje Pan w Vattenfallu lub na jego zlecenie? Proszę o szczerą odpowiedź

Re: Idioci z Vattenfall durne jak gze

Dla mnie w większości niezrozumiały poemat, ale chyba ktoś ma potężną wiedzę o Vattenfallu

zarobki w Vattenfall (początek wątku)

witam chciałbym się zorientować na jakim poziomie są zarobki w Vattenfallu, chodzi mi o stanowisko specjalisty lub starszego specjalisty. z góry dziękuję

zarobki w Vattenfall (początek wątku)

witam chciałbym się zorientować na jakim poziomie są zarobki w Vattenfallu, chodzi mi o stanowisko specjalisty lub starszego specjalisty. z góry dziękuję

Re: Bociany w Rybnej

www.piekary.bocian.net/ przez jakis czas byl tu ale teraz mi nie chodzi ta stronka podobno poswietach ma byc na stronce vattenfall'u

Re: Na marginesie, Vattenfall to panstwowa firma

A pracujesz w Vattenfall-u w Szwecji czy w Polsce? Bo powiem ci ze np. Ericsson w Szwecji i jego oddzial we Wloszech to dwa inne swiaty. -- __________________________

1 2 3 4 5