104 wyników w czasie 82 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

automaty vendingowe

Używane Automaty Vendingowe po renowacji Gwarancja! vendingcafe.eu/

Re: automaty vendingowe

Witam, tym postem chciałbym przestrzec potencjalnych "naiwniaków" przed rozpoczęciem biznesu vendingowego. Takim naiwniakiem byłem ja bo łudziłem się, że sąjeszcze miejsca gdzie opłaca się taką maszynę postawić, prawda jest taka, że konkurencja dawno już takie miejsca zajęła a trzymanie maszyny na p

Automaty vendingowe (początek wątku)

Jest to oplacalny interes??? Jest jeszcze mozliwosc znalezienia dobrego punktu? Gdzie najlepiej takie automaty stawiac? Jak walczyc o dobre miejsce oglaszajac sie w gazecie czy tez chodzac po roznych instytucjach jak gdyby akwizytor??

Re: Automaty vendingowe

Ja jestem tym zainteresowany. Mam czas i dobre chęci ale nie bardzo wiem jak ten temat ugryźć. Czy masz już konkretną firmę na myśli? Ja na razie sprawdzam pierwszą - Alois Dallmayr.

mini automaty Vendingowe (początek wątku)

Witam mam pomysl kupic 10 mini automatow vendingowych w ktorych beda sprzedawane glownie prezerwatywy, tabletki, chusteczki, erotyczne gadzety, lokalizacji bede szukal w klubach, centrach handlowych,akademikach chcialbym o opinie kogos z branzy czy ten biznes nadal jest oplacalny pozdrawiam

Vendingowe automaty do słodyczy... (początek wątku)

Poszukuję kontaktu z osobą - przedstawicielem firmy świadczącej usługi vendingowe w zakresie sprzedaży słodyczy. Obszar Warszawa (cz.Wchodnia).

Re: Vendingowe automaty do słodyczy...

nasza strona www.uvp.com.pl

Automaty vendingowe - art. niespozywcze (początek wątku)

Poszukuje kontaktu z osobami zainteresowanymi automatami vendingowymi (artykuly niespozywcze czyli nie kawa i batoniki :-). Planuje zakup partii automatow, w zwiazku z tym poszukuje producenta lub osob zainteresowanych wymiana doswiadczen. Temat wydaje mi sie slabo ruszony tzn. malo jest informa

Re: Automaty vendingowe - art. niespozywcze

Prosze w takim razie o namiary na takie firmy, bo mi sie nie udalo znalezc. Przypomne, ze chodzi mi o automaty mechaniczne, na polski bilon, do sprzedazy m.in. srodkow higieny osobistej, paramedykamentow itp. Pozdr. PS

vending - automaty vendingowe - jakie zyski? (początek wątku)

Czy ktoś wie jak wygląda branża vendingowa? Ile automaty przynoszą zysku? Ile trzba zainwestować? Są jacyś duzi operatorzy ogólnokrajowi, czy to jest biznes lokalny? Bo jak patrzę po moim miejscu pracy, to musi być żyła złota. Automat jest uzupełniany mniej więcej dwa razy w tygodniu, są w nim i n

Re: vending - automaty vendingowe - jakie zyski?

Mi brakuje vendingów z lodami... choć to mocno sezonowy produkt.

"Firma" w TVN24 - automaty vendingowe (początek wątku)

Czy ktoś dysponuje odcinkiem magazynu "Firma" z TVN24 na temat automatów vendingowych? chciałem ściągnąć to ze strony TVN24, ale nie udostępniają tego (choć kiedyś to robili). Proszę również o opinie: czy warto wchodzić w biznes automatów vendingowych? Można by sądzić, że rynek jest już zdo

Re: "Firma" w TVN24 - automaty vendingowe

www.automaty.com.pl Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o automatach hazardowych, sprzedażowych, Wejdź na specjalistyczny portal .

Sprzedam Automaty vendingowe po okazyjnych cenach! (początek wątku)

Witam mam do sprzedania automaty vendingowe z obrotowymi talerzami, w których sprzedawane były kanapki. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: gosia_ala@interia.pl lub pod nr tel : 694-736-411.

Automaty Vendingowe , ktoś się pisze na to ?? (początek wątku)

Wracam do tematu automatów vendingowych , z przeznaczeniem do sprzedazy kanapek drożdzówek i gorących kubków , jesli chodzi o rynek automatów vendingowych z kawą to rynek jest dość mocno już podzielony pomiędzy potentatów FMCG typu Nestle , czy Masterfood , tak samo jak w kawie , tak i w prze

Re: Automaty Vendingowe , ktoś się pisze na to ??

narobiłem trochę literówek , za co przepraszam , ale jestem dziś po 12 godzinach pracy i już przemęczenie daje o sobie znać ;-)

Automaty Vendingowe , ktoś się pisze na to ?? (początek wątku)

Wracam do tematu automatów vendingowych , z przeznaczeniem do sprzedazy kanapek drożdzówek i gorących kubków , jesli chodzi o rynek automatów vendingowych z kawą to rynek jest dość mocno już podzielony pomiędzy potentatów FMCG typu Nestle , czy Masterfood , tak samo jak w kawie , tak i w przekąs

Re: Automaty Vendingowe , ktoś się pisze na to ??

ja

1 2 3 4