10 458 wyników w czasie 181 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Zachowanie posła Adamczyka wocec Dobrosz-Oracz (początek wątku)

E-matka słyszała. Pan poseł (PIS) Adamczyk robił zdjęcia dziennikarce Dobrosz-Oracz. Od tyłu, po kryjomu i komentował z kolegami jej wygląd. "— Moja żona zawsze ma problem, co ubrać. To ja jej pokażę zdjęcie, co jest na topie w Warszawie — mówi Andrzej Adamczyk, po czym wybucha śmiechem." I nie

Re: Jak to u Was jest z 1-sza Komunia?

Od 20 czy 40 lat mowi sie o "wystawnych komuniach", smiechu warte. Bywalam na komuniach w rodzinie, wszystkie odbywaly sie w domu. Kolezanka zrobila w lokalu pod Warszawa, limuzyn i gali nie bylo. Tylko raz spotkalam sie z urzadzaniem imprezy na wzor wesela- inna kolezanka zamiescila relacje na

Re: Cos sie zaczelo w tej zapyzia...

nazwa tej uliczki zajebista! Na planie miasta Krakowa musiaem ze szklem powiekszajacym szukac i przeczytac. Tak mi sie wydaje,ze siostra twoja mieszkala gdzies blisko dworku Wlodzimierza Tetmajera w ktorym odbylo sie slynne na caly owczesny Krakow wesele Lucka z Jadzka od Mikolajczykow. Wyspianski

Re: Ematka na weselu swojego dziecka

Na pewno będę w Warszawie i jeden lub 2 dni zarezerwuję na sukienkowe szaleństwo....dziękuję bardzo -- Każdy dzień z pisem jeszcze głupszy od poprzedniego /by anetapzn/

Re: Ematka na weselu swojego dziecka

Mają sklepy stacjonarne: Warszawa Kraków, Rzeszów i Zielona Góra.

Re: Z głodnego wilka w obleśnego wuja

przymrozki napisała: > bupu napisała: > > > Jak widać na załączonym obrazku listę gości układały babcie Rumiankowe or > az Ida > > . Państwo młodzi mieli tę kwestię jak i całe wesele w d4. > > Być może "tajemnicze osoby zainteresowane" to też

Re: Z głodnego wilka w obleśnego wuja

siostrzenicy panny młodej. A także siostrzenicą żony kolegi > ze studiów drugiego męża starszej siostry panny młodej oraz ojca chłopaka siostrzenicy panny młodej (chłopaka nieobecne > go na weselu ze względu na pracę domową). Zgadza się! Ale, przyznaję, z deka mnie zatchło, zanim udało mi się

Re: półmetek, liceum, osoba towarzysząca

Ja kończyłam liceum pod koniec lat 90 w Warszawie i było jak piszę - kto chciał przychodził w parze, ale większość bez. Tańczyliśmy w grupkach, tylko polonez był w parach, ale nie musiały być różnopłciowe, a inne tańce jak ktoś chciał to tańczył w parze, ale raczej nie, dla nas tańce w parze były

Re: Wesele Udusi i Narkoleptyka - matematycznie.

>Dodatki, czyli salatki, kasza albo inne zastepstwo, pieczywo - tez po skromne 100 g na twarz. Tzn po 100 kaszy/zastepstwa, salatki. Poltora do dwoch kg na stole. Ja bym była jednakże zdumiona, gdyby oni takie np. ziemniaczki targały do domu osobiście i regularnie. Przynajmniej w Warszawie

Re: Kto nam zagraża i jakich mamy sojuszników?

moingeal napisała: > Nie liczmy na sojuszników. Niemcy nas nie obronią. To na pewno, moje swastyczki zostały zdradzone przez Warszawę, za to w Posen były entuzjastycznie witane

Re: Parada świrząt27

nieskończoność, bo Orbán ma wybory. A jak przegra? Ziobro może nagle obudzić się w Warszawie – i nie będzie to powrót triumfalny. To będzie jak powrót z zakupów bez siatki: obciach i konsekwencje. PiS w międzyczasie udaje, że go nie zna. "Zbyszek? Jaki Zbyszek?" – mówią. Ale przecież Ziobro nadal trzyma ich w

Re: Parada świrząt 24

jak niechciany gość z wesela, teraz Putin rozkłada czerwony dywan dla swoich ludzi. Bo niby dlaczego miałby nie stworzyć swojej „Gwiazdy Śmierci” na wyspie z dostępem do Oceanu Indyjskiego? JESZCZE JEDNA NOC WIGILIJNA W CIENIU DRONA Tak, cicha noc. Ale tylko u nas – w mieszkaniach, przy stole, między

Re: Parada świrząt 24

przygasła. Zamiast działań – selfie z opłatkiem i liczenie, kto był na której wigilii partyjnej. Niby cisza, ale pod spodem gotuje się od tematów. ZEŁENSKI W POLSCE: WIZYTA Z SERCEM I CIERPKIM ODBIOREM Prezydent Ukrainy przyjechał do Warszawy. Podziękował Polsce, mówił o wspólnym bezpieczeństwie. Wydawałoby

1 2 3 4 5 6