Witam, proszę o opinie o lokalu "Ambasador" w Płotach. Może ktoś organizował lub bawił się tam na weselu.
dołączam się do prośby o opinie ;)
PROSZE O OPINIE
witam ja mam tam wesele 28 sierpnia tego roku natomiast moja kuzynka ma tydzien pozniej - zbieg okolicznosci heheh :) wszytsko zapowiada sie swietnie :) a na ile osob planujecie wesele ?? ile macie zaproszonych gosci ?? bardzo blisko mam noclego ( 2 uliczki dalej ) i w rozsadnej cenie :)
Witam, ponawiam temat, czy ktoś z Państwa miał tam wesele? planuję organizację swojego w przyszłym roku ale niestety nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat tego miejsca. Będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam
Jeszcze nie byłam, pojadę na pewno. A Ty już po weselu czy przed? Jakieś rady? ;-)
Ja miałam wesele w "Agacie" na Strykowskiej, ale na 80 osób. Yuca to restauracja, ale moim zdaniem wnętrze jest tandetne, chyba, że ktoś lubi, ja to nazywam "rokokoko" - złocenia, wilekie obrazy itp. Poza tym jak weszłam do środka to niestety nie pachniało tam najlepiej... W Soplicowie byłam
czy ktos z was organizowal wesele/obiad weselny w restauracji AMBASADOR w al.ujazdowskich?jakie sa wasze opinie?bede bardzo wdzieczna-mam 3 dni na podjecie decyzji
Witaj,byłam 3 lata temu u mojej siostry,byłosympatycznie,kameralnie,tylko mimo,że liczą sobie drogo od osoby to menu jest ubogie.Więc uczulam,pytaj co ędzie w menu!!! Pozdrawiam Marta J.
Nie polecam właściciele oszczędzają na jedzeniu, mało przystawek a dania gorące? jak dla dzieci! na koniec zamiast podać konkretny syty posiłek podali "strogonowa" przepraszam okazała się być pieczarkową w maleńkich kubkach, nawet Pan młody się przeraził, że takie liche stoły. Ja swojego wesela tam
Nas też ostrzegali przed właścicielką. Maja siostra miała tam wesele tydzień temu. Sala bardzo ładna, wystrój nowoczesny, nie było problemu ani z toaletami ani z pokojami na górze. Sala 4000 zł + 700 zł media. Za stłuczki zapłaciliśmy 54 zł. nie było problemu z gorącą wodą, jeśli chodzi o śmieci
macie jakieś opinie na temat tych miejsc. Wesele mam za rok i obie sale mi się bardzo podobają. Może jakieś opinie nakierują mnie na wybór jednej z nich.
Witam, planuje w tym lokalu wesele, czy moglibyście się podzielić doświadczeniami z organizowania tam wesela? Dziękuje i pozdrawiam wszystkich.
Jeśli ktoś z Was miał lub był tam na weselu to będę wdzięczna za wszelkie opinie! Byłam tam wczoraj i poważanie zastanawiam się, czy nie zdecydować się na tomiejsce. Z góry dziękuje ;-) Pozdrawiam!
akurat jedzenie to jest rzecz ktora nalezy najmniej sie przejmowac na weselu... wszyscy i tak wyjda z pelnym brzuchem ;) akurat na tym weselu siedzialem przy stole razem z goscmi - wiec bylem obslugiwany na tym samym poziomie... jedzenia bylo na prawde bdb duzo- i na prawde dobre - z trudem