7 138 572 wyników w czasie 2 734 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Mąż i koleżanka z pracy/sąsiadka

cegehana napisała: > Nie wiem ile %, ale większość mężczyzn ma okazję. Widują setki kobiet w pracy, > w sklepie, u znajomych, w tramwajach. co z tego że widują. tu chodzi o to żeby się nie narobić :) oceniam że jakieś 30-50% szuka aktywnie, a reszta zdradzi tylko jak kobieta sama

Re: Mąż i koleżanka z pracy/sąsiadka

cegehana napisała: > Nie wiem ile %, ale większość mężczyzn ma okazję. Widują setki kobiet w pracy, > w sklepie, u znajomych, w tramwajach. To przecież nie jest tak że wszyscy wszystkim odpowiadają tym bardziej seksualnie, częściej wśród facetów można spotkać osobniki że co samo

Re: wyjątkowo niefortunna i smutna wypowiedź

nie wiem, bo co te twoje komentarze bez sensu? > Piszemy o pewnym zjawisku, które socjolodzy i badacze zauważają i nawet wiedzą > z czego wynika. Pomysł rozwiązania masz w linku. Doczytaj sobie. Chwila. Jeśli lekarz, fachowiec, musi wystawić skierowanie, bo nie może być pewien, że to

Re: wyjątkowo niefortunna i smutna wypowiedź

odrobić w dowolnym zaakceptowanym przez pracodawcę czasie, choćby to była 10 wieczorem. -- Przecież autorka napisała wyraźnie, że to kot podjął decyzję o wyjściu. Ona tylko zostawiła otwarte okno. Nie wiem czego tu się czepiać autorki. /sniyg/

Re: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Aktorzy jak aktorzy, ale co to za mundur? Widzę na klapach Patryka Rozgwiazdę - przyjaciela SpongeBoba :O -- http://www.youtube.com/watch?v=-bBVdpeeUBM&feature=related P http://www.suwaczek.pl/cache/dd8f2d9284.png awe http://www.youtube.com/watch?v=5YXVMCHG-Nk ł http

Re: Takie tam problemy małżeńskie

Jeśli jest 60 zł na przyjemności męża to nic nie stoi na przeszkodzie żeby żona odłożyła 60 zł na swoje co miesiąc. Oczywiście nie jest wykluczone, że ubrania mają z darów, streamingi od znajomych a dogadzanie to ziemniaki z koperkiem i miłością ale założę się, że tak nie jest tylko Milva jest

Re: Takie tam problemy małżeńskie

Nie masz bo realnie żyjecie w biedzie czy nie masz, bo masz kasę na przyjemności wszystkich dookoła tylko nie na własne? Raczej to drugie, bo piszesz, że mąż ogląda seriale, czyli kasę na streamingi macie, dogadzanie w kuchni też nie brzmi, jakbyś gotowała z tego, co akurat udało się złapać na

Re: Keir Starmer rezygnuje z funkcji premiera Wie

Co Zniesienie macierzyńskiego ? A myślałam że nawet plemiona w dżungli już to mają

Re: Keir Starmer rezygnuje z funkcji premiera Wie

. O ile na mnie juz niewielki to na moje dzieci wiekszy np zniesienie macie > rzyskiego itd. > Starmer od poczatku nie mial szans bo media (wlacznie z bbc) tej sznasy mu nie > daly a ulica slucha The Sun. W tv po raz kolejny zapytano ulice co mysli o Star > mer i czy Burnham

Re: Nowo przyznawane emerytury vs. 'stary portfel

ponad 1% PKB, to go można zwiększać. ALE! Całość przychodów budżetu państwa w zeszłym roku wyniosła około 870,2 mld zł, co stanowi 22% szacowanego PKB za ubiegły rok. Nie można więc być tak nieodpowiedzialnym jak ty - nasze dzieci tego nie wytrzymają. > Może zadaj Czatusiowi pytanie o

Re: Nowo przyznawane emerytury vs. 'stary portfel

ja mam do wyboru albo walczyć z archiwum albo odkopać gdzieś w domu w szufladzie. Nie wiem co gorsze (szuflada w której to powinno być nie istnieje, całe biuro nie istnieje)

Re: Co spowodowało, że jesteście tam, gdzie jeste

> Wyjechali faktycznie wcześniej, ale nie bardzo wiem, co to ma do rzeczy. To na przykład, że trudno, by się niemieckiego uczyli gdzieś indziej niż w Niemczech. BTW Podolski obecnie od bodaj pięciu lat gra w Zabrzu, jest jego właścicielem i mówi po polsku zdecydowanie lepiej niż gdy strzelał

Re: Co spowodowało, że jesteście tam, gdzie jeste

angazetka napisała: > Oni wyjechali jako małe dzieci, Podolski jako dwulatek. Snejki opuściła Polskę > jednak ciut później. Wyjechali faktycznie wcześniej, ale nie bardzo wiem, co to ma do rzeczy. W Niemczech NIKT nie traktuje ich jako Polaków, choć Klose mówi ciągle z polskim

Re: Rozegrane jak panienka dostarczona do pokoju

zainteresowanie nią było śladowe i gdyby wtedy zrobić sondaż, to większość respondentów wybrałaby odpowiedź ,,Spadajcie, mamy pilniejsze sprawy na głowie. A obecnie, 80 lat po niej, jest to główny przedmiot wzmożenia patriotycznego. Co się stało przez ostatnie 40 lat, że ta pamięć histeryczna została wygrzebana

to nie rob tego.

taziuta napisał: > W zasadzie z takimi zdrajcami (czy debilami, nie wiem co gorsze) nie powinno si > ę w ogóle dyskutować, szkoda klawiatury. to nie rob tego, palancie i sie durnie nie odszczekuj. Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K. syn powstanca warszawskiego 1944

Re: Nieoczywisty citi break w Polsce

alpepe napisała: > Nie wiem, po co, ale wybrałabym się do Torunia :D > Me too :) Torun zawsze perfect! A dla mnie tez Malbork, Elblag, Kwidzyn, Frombork choc chyba tam Ophelia juz z synem byli ... ale zawsze mozna wrocic ;) Cheers. -- "There is a crack in everything, that

Re: Nieoczywisty citi break w Polsce

Nie wiem, po co, ale wybrałabym się do Torunia :D -- I patykiem po kracie.... Miło czytać, jak jak to prowokuje do strzykania jadem.

Re: tego nie wiemy...

Akurat mój kolega rozwiódł się na spokojnie, że nawet w sądzie mieli problem, bo pani sędzia nie wiedziała co wpisać jako powód rozstania, bo nie chcieli za bardzo mówić o swoich problemach. Natomiast inny kolega nie chciał wyrazić zgody na rozwód z powodów religijnych, w efekcie przez kilka lat

Re: tego nie wiemy...

Myślę, że pani nie ma problemu, ma zaopiekowany dom i dzieci, kasa się zgadza i jeszcze ma się na kim wyżyć. Problem ma pan, bo nie potrafi podjąć decyzji o odejściu, bo "dzieci będą mieć traumę". Mój kolega poszedł kiedyś z żoną do psychologa co robić, skoro małżeństwo się sypnęło, ale nie chcą

1 2 3 4 5 6