229 wyników w czasie 59 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

wiertacz (początek wątku)

szukam kontaktu z kimś z branży wiertniczej lub informacji o pracy wiertacza lub też operatora wiertni

Wiertaczu!

Czy tak kiwa na twojej platformie, ze caps lock sie zacial? Ile lat jeszcze uplynie, cieciu nieokrzesany, zanim zauwazysz, ze inni pisza malymi literami bez WRZASKU?

Re: Wiertaczu!

pilnie podejme prace na pltformie wiertniczej. bardzo prosze o informacje na emiala: markuch77@wp.pl

wiertacz nosa ... (początek wątku)

(foto) – z pewnym narzędziem obrabia mężczyzna w chińskim mieście Harbin nos śnieżnej twarzy. bierze on udział w 20. międzynarodowej wystawie rzeźb ze śniegu . Czy ze swoim artystycznym modelowaniem nosa znajdzie uznanie widzów , okaże się. (Kliknij powiększenie) niedz., 23-12-2007 Forum: Aquanet Wątek: wiertacz nosa ... Autor: stormy_weather

wiertacz-praca (początek wątku)

szukam kontaktu z kimś z branży wiertniczej lub informacji na temat pracy w Kanadzie w zawodzie wiertacz,operator wiertni

Re: wiertacz-praca

szukam pracy jako wiertacz jestem z zawodu wykfalikowanym wiertaczem z papierami i dlugoletnia praktyka

wiertacz-praca (początek wątku)

czy ktos spotkał się z ofertą pracy dla wiertacza bądżdla operatora wiertni?dzięki za odpowiedż pilne

wiertacz - rozbieracz

:)

Re: wiertacz - rozbieracz

hydraulik damski

wiertacza z pomorskiego (początek wątku)

szukam do wywiercenia studni, zrobienia odwiertu , pytanie za ile i w jakim czasie, plisssss dajcie dobry namiar - teren Gdańsk Jasień -- MOJE_FORUM MOJE _MALUSZ

Re: wiertacza z pomorskiego

sic.teleadreson.com.pl/pomorskie/specjalistyczne_zakłady_budowlane/wiercenie_studni_(1781)k.htm pzdr.

praca dla wiertacza (początek wątku)

od dawna szukam kontaktu z kimś z branży wiertniczej czy ktoś się odezwie?

Re: praca dla wiertacza

CHETNIE BYMPOMOGL JESTEM WIERTAVZEM I SAM SZUKAM TAKIEGO KONTAKTU MOŻE KTOŚ SIĘ W KOŃCU ODEZWIE POZDRAWIAM MACIEJ

Rydzyk wiertacz i kretacz

tak szybko jak te pieniadze dostal od malych kaczorkow,tak szybko zostaly mu zabrane i slusznie.Mysle ze kosciol juz tyle za poprzednich rzadow,nadostawal i naodbieral ze wiecej mu nie potrzeba. Jest teraz inny rzad,ktory postepuje zgodnie z prawem i naprawia zgrzytajace mechanizmy.Nie chcia

Wiertacz zarabia więcej niż prezes

witam Krakowska Nafta jak zawsze .....,,sciemnia,, , brakuje im ludzi. jestem studentem na takim wydziale wiertniczym i zaproponowali ze ,,moze,, znajda miejsca dla 3 osob rocznie - porazka ale moze i to sie zmieni , daj Boze pozdrawiam

Wiertacz zarabia więcej niż prezes

"A wiertacze mają pensje wyższe od prezesów, taka jest prawidłowość na całym świecie - mówi rzeczniczka." Pani rzecznik, co za głupoty pani tu mówi, chyba że ma pani na myśli prezesa kiosku ruchu, bo chyba nie prezesa dawnego np. Comp Rzeszów, duże pieniądze to zarabia sie za granicą na tych

1 2 3 4 5 6