szukam kontaktu z kimś z branży wiertniczej lub informacji o pracy wiertacza lub też operatora wiertni
Czy tak kiwa na twojej platformie, ze caps lock sie zacial? Ile lat jeszcze uplynie, cieciu nieokrzesany, zanim zauwazysz, ze inni pisza malymi literami bez WRZASKU?
pilnie podejme prace na pltformie wiertniczej. bardzo prosze o informacje na emiala: markuch77@wp.pl
(foto) – z pewnym narzędziem obrabia mężczyzna w chińskim mieście Harbin nos śnieżnej twarzy. bierze on udział w 20. międzynarodowej wystawie rzeźb ze śniegu . Czy ze swoim artystycznym modelowaniem nosa znajdzie uznanie widzów , okaże się. (Kliknij powiększenie) niedz., 23-12-2007 Forum: Aquanet Wątek: wiertacz nosa ...
szukam kontaktu z kimś z branży wiertniczej lub informacji na temat pracy w Kanadzie w zawodzie wiertacz,operator wiertni
szukam pracy jako wiertacz jestem z zawodu wykfalikowanym wiertaczem z papierami i dlugoletnia praktyka
czy ktos spotkał się z ofertą pracy dla wiertacza bądżdla operatora wiertni?dzięki za odpowiedż pilne
hydraulik damski
szukam do wywiercenia studni, zrobienia odwiertu , pytanie za ile i w jakim czasie, plisssss dajcie dobry namiar - teren Gdańsk Jasień -- MOJE_FORUM MOJE _MALUSZ
sic.teleadreson.com.pl/pomorskie/specjalistyczne_zakłady_budowlane/wiercenie_studni_(1781)k.htm pzdr.
od dawna szukam kontaktu z kimś z branży wiertniczej czy ktoś się odezwie?
CHETNIE BYMPOMOGL JESTEM WIERTAVZEM I SAM SZUKAM TAKIEGO KONTAKTU MOŻE KTOŚ SIĘ W KOŃCU ODEZWIE POZDRAWIAM MACIEJ
tak szybko jak te pieniadze dostal od malych kaczorkow,tak szybko zostaly mu zabrane i slusznie.Mysle ze kosciol juz tyle za poprzednich rzadow,nadostawal i naodbieral ze wiecej mu nie potrzeba. Jest teraz inny rzad,ktory postepuje zgodnie z prawem i naprawia zgrzytajace mechanizmy.Nie chcia
witam Krakowska Nafta jak zawsze .....,,sciemnia,, , brakuje im ludzi. jestem studentem na takim wydziale wiertniczym i zaproponowali ze ,,moze,, znajda miejsca dla 3 osob rocznie - porazka ale moze i to sie zmieni , daj Boze pozdrawiam
"A wiertacze mają pensje wyższe od prezesów, taka jest prawidłowość na całym świecie - mówi rzeczniczka." Pani rzecznik, co za głupoty pani tu mówi, chyba że ma pani na myśli prezesa kiosku ruchu, bo chyba nie prezesa dawnego np. Comp Rzeszów, duże pieniądze to zarabia sie za granicą na tych