25.04.07, 19:32
szukam kontaktu z kimś z branży wiertniczej lub informacji o pracy wiertacza lub też operatora wiertni
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka