1 050 wyników w czasie 215 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Szkoła Wilczy Dół (początek wątku)

Czeka mnie decyzja o wyborze szkoły podstawowej dla dziecka (pierwsza klasa). Przedszkola na Moczydle sa bardzo dobre, ale co dalej? Czy ktoś może podac swoją opinie o tej szkole , najlepiej z własnego doświadczenia (liczba dzieci w klasach, samopoczucie dziecka w szkole, nauczyciele

Re: Szkoła Wilczy Dół

Szkoła właśnie skończyła 1-szy rok, a my 9tj ja i mój syn) drugą klasę. Według mnie szkoła jest OK. Przede wszystkim nowy, ładny estetyczny budynek. Może to nie najważniejsze, ale czasem jak przy okazji odwiedzam inne warszawskie szkoły, to dziekuje Bogu,że mój syn ma takie szczescie,że do

szkoła podstawowa -WILCZY DÓŁ (początek wątku)

CZEKAM NA WASZE OPINIE . KTÓRA PANI NAJLEPSZA - KLASY PIERWSZE - OD WRZESNIA.

Re: szkoła podstawowa -WILCZY DÓŁ

po pierwaze - nie używaj wielkich liter, po drógie -> forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? f=11115&w=36775478&a=36775478 -- Kabaty - strona dla mieszkańców wt., 06-03-2007 Forum: Ursynów Wątek: Re: szkoła podstawowa -WILCZY DÓŁ Autor: rubeus

szkoła Wilczy Dól - zerówka?! (początek wątku)

czy maluch chodzą na zmiany i ile godzin zajęć mają

rejonizacja szkoła Wilczy Dół (początek wątku)

Re: rejonizacja szkoła Wilczy Dół

O ile ja się orientuję, to od zawsze granicą obwodu była ta strona Wąwozowej, po której jest szkoła. Nie martw się, jest tam takie przepełnienie już, że prawdopodobnie od września ruszają na 3 zmiany. Chcesz swoje dzieckok dać na trzecią zmianę? Czy wolisz inną szkołę w tej sytuacji?

Zerówki szkoła ul. Wilczy Dół (początek wątku)

Czy ktoś z Was ma może dziecko w zerówce w szkole na Wilczym Dole. Interesuje mnie jak są te zerówki zorganizowane tzn czy też chodzą na zmiany, czy dzieciom sie podoba itp Z góry dziękuję za informacje

Re: Zerówki szkoła ul. Wilczy Dół

Moje dziecko chodzi do tej szkoły, obecnie do pierwszej klasy i jestem bardzo zadowolona. Był również w zerówce ale uważam że był to stracony rok. Oczywiście są zmiany ale mnie osobiście to nie przeszkadzało z drugiej zmiany odbierałam dziecko po 16tej

wyzucic ze szkoły z wilczym biletem

wyzucic ze szkoły z wilczym biletem

Re: Zadręczyć nauczyciela

Wyrzucić na zbity pysk całe grono nauczucielskie a uczniom dać wilczy bilet do szkół wyższych. Dyrekcja chroniła ich i tolerowała dlatego tak jest a nauka religii miała wychowywać bo komuna żle wychowywała

szkoła nr 16 na wilczym dole (początek wątku)

Chciałbym się dowiedzieć coś na temat tej szkoły. Słyszałem, że duża rotacja nauczycieli a i dyrektorka ciągle wszysykich się czepia, czy to prawda???

szkoła na Małcużyńskiego czy Wilczy Dół (początek wątku)

Mam dylemat do której z tych szkół zapisać dziecko. proszę o opinie o tych szkołach rodziców dzieci, które uczęszczaja do tych szkół.Będę wdzięczna za wszelkie uwagi.

Re: szkoła na Małcużyńskiego czy Wilczy Dół

Mój syn chodzi do I klasy na Małcużyńskiego. Jestem bardzo zadowolona. Ale to początek i bardzo zależy na kogo się trafi z nauczycieli. Na pewno jest mniejszy tłok niż na Kabatach. W zeszłym roku był dzień otwarty, super przygotowany. Myślę, że trzeba wszędzie się wybrać samemu i zapytać o wsz

Re: wilcza

Kładka na Wilczej powstała bo czyjś synek tamtędy chodził do szkoły na Książąt Pomorskich. Kładka przy Manchatanie to żaden rewelacyjny pomysł każdy kto spojrzy na ukształtowanie terenu w tym miejscu wie, że są tam naturalne warunki do budowy kładki (nie trzeba być architektem). A tak poza

Wilczy bilet (początek wątku)

Za faszystowski gest wyrzucenie ze szkoły __________________________________________ Uniwersytet Opolski zapowiedział relegowanie z uczelni studentów, którzy brali udział w spotkaniu opłatkowym Obozu Narodowo-Radykalnego i wznosili ręce w geście faszystowskiego pozdrowienia - pisze "Gazeta

1 2 3 4 5 6