Czeka mnie decyzja o wyborze szkoły podstawowej dla dziecka (pierwsza klasa). Przedszkola na Moczydle sa bardzo dobre, ale co dalej? Czy ktoś może podac swoją opinie o tej szkole , najlepiej z własnego doświadczenia (liczba dzieci w klasach, samopoczucie dziecka w szkole, nauczyciele
Szkoła właśnie skończyła 1-szy rok, a my 9tj ja i mój syn) drugą klasę. Według mnie szkoła jest OK. Przede wszystkim nowy, ładny estetyczny budynek. Może to nie najważniejsze, ale czasem jak przy okazji odwiedzam inne warszawskie szkoły, to dziekuje Bogu,że mój syn ma takie szczescie,że do
CZEKAM NA WASZE OPINIE . KTÓRA PANI NAJLEPSZA - KLASY PIERWSZE - OD WRZESNIA.
po pierwaze - nie używaj wielkich liter, po drógie -> forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? f=11115&w=36775478&a=36775478 -- Kabaty - strona dla mieszkańców wt., 06-03-2007 Forum: Ursynów Wątek: Re: szkoła podstawowa -WILCZY DÓŁ
czy maluch chodzą na zmiany i ile godzin zajęć mają
O ile ja się orientuję, to od zawsze granicą obwodu była ta strona Wąwozowej, po której jest szkoła. Nie martw się, jest tam takie przepełnienie już, że prawdopodobnie od września ruszają na 3 zmiany. Chcesz swoje dzieckok dać na trzecią zmianę? Czy wolisz inną szkołę w tej sytuacji?
Czy ktoś z Was ma może dziecko w zerówce w szkole na Wilczym Dole. Interesuje mnie jak są te zerówki zorganizowane tzn czy też chodzą na zmiany, czy dzieciom sie podoba itp Z góry dziękuję za informacje
Moje dziecko chodzi do tej szkoły, obecnie do pierwszej klasy i jestem bardzo zadowolona. Był również w zerówce ale uważam że był to stracony rok. Oczywiście są zmiany ale mnie osobiście to nie przeszkadzało z drugiej zmiany odbierałam dziecko po 16tej
wyzucic ze szkoły z wilczym biletem
Wyrzucić na zbity pysk całe grono nauczucielskie a uczniom dać wilczy bilet do szkół wyższych. Dyrekcja chroniła ich i tolerowała dlatego tak jest a nauka religii miała wychowywać bo komuna żle wychowywała
Chciałbym się dowiedzieć coś na temat tej szkoły. Słyszałem, że duża rotacja nauczycieli a i dyrektorka ciągle wszysykich się czepia, czy to prawda???
Mam dylemat do której z tych szkół zapisać dziecko. proszę o opinie o tych szkołach rodziców dzieci, które uczęszczaja do tych szkół.Będę wdzięczna za wszelkie uwagi.
Mój syn chodzi do I klasy na Małcużyńskiego. Jestem bardzo zadowolona. Ale to początek i bardzo zależy na kogo się trafi z nauczycieli. Na pewno jest mniejszy tłok niż na Kabatach. W zeszłym roku był dzień otwarty, super przygotowany. Myślę, że trzeba wszędzie się wybrać samemu i zapytać o wsz
Kładka na Wilczej powstała bo czyjś synek tamtędy chodził do szkoły na Książąt Pomorskich. Kładka przy Manchatanie to żaden rewelacyjny pomysł każdy kto spojrzy na ukształtowanie terenu w tym miejscu wie, że są tam naturalne warunki do budowy kładki (nie trzeba być architektem). A tak poza
Za faszystowski gest wyrzucenie ze szkoły __________________________________________ Uniwersytet Opolski zapowiedział relegowanie z uczelni studentów, którzy brali udział w spotkaniu opłatkowym Obozu Narodowo-Radykalnego i wznosili ręce w geście faszystowskiego pozdrowienia - pisze "Gazeta