odczuwacie?
jeszcze nie. Slonce jeszcze w Rybach, do Barana jeszcze troche czasu pozostalo.
To zupełnie naturalne, że na przełomie pór roku, w okresie tzw. przesilenia wiosennego, zauważasz u siebie spadek formy. Masz prawo czuć się teraz gorzej, choć takie osłabienie nie jest żadną chorobą. Na dobry początek "By złagodzić objawy przemęczenia, takie jak zawroty głowy, nie podrywaj
Ja też nie cierpię margaryny.Te dwie ,czy trzy kromeczki na cały dzień,to niewiele masła idzie,smaruję cieniutko.;)) -- http://i40.tinypic.com/2nqa691.gif
Drogie mamy, czy Wasze dzieci są podatne na pogodę. Zauważyłam ostatnio, że moja 19 miesięczna córcia, jest bardziej zmęczona niż np. miesiąc temu. W ciągu dnia śpi 2 godziny, wcześniej ok. 1 godziny. Wieczorem też jest wcześniej śpiąca. Czy to taki etap w rozwoju, przesilenie wiosenne
eh, moj mlody energii ma zawsze za trzech... Chyba ze dzien wyjatkowo meczacy byl. ale nie zauwazylam zwiekszonej sennosci. -- https://images49.fotosik.pl/33/c0194fb46e7b99ff.jpg
Czy Wasze dzieci 5-6 letnie przechodzą tzw przesilenie wiosenne? Mój prawie 6-latek od tygodnia jest nie do poznania, zwłaszcza w szkole zmiana o 90 stopni - nic mu się nie chce, nie chce mu się bawić, nie chce mu się robić ćwiczeń w książkach, jak zawsze był najlepszy w grupie to teraz wszystko
W tym sęk, że testy alergiczne wszelakie nic nie wykazały... Z chłopca bardzo żywego, radosnego, najlepszego w klasie pod względem nauki, rozwoju intelektualnego (pani mówi, że bardzo przewyżasza intelektualnie kolegów już prawie 7-latków, z którymi jest w zerówce) stał się znudzonym, leniwym marudą
Tadeusz Rydzyk jest jeśli nawet nie formalnym, to faktycznym agentem Rosji, bowiem wyraża rosyjskie interesy; zaś czapkujący mu Roman Giertych gorliwie wspiera tę promoskiewską orientację Siewta prawda, niepodwazalny fakt. Kosciol Rydzykowo-Katolicki jest przeciw wolnej Polsce
Nad głowami gromadziły się chmury, w powietrzu wisiała burza. Działa się historia. A on zauważył - buty. Trudno o drastyczniejszy przykład kompletnego rozbratu z rzeczywistością. Tego dnia Jarosław Kaczyński zgubił coś więcej. Zdolność oceny sytuacji. ****************************************
Witam, jak bedzie wiosenne przesilenie? Ala
a o co siem Ciebie rozchodzi, bo astronomiczne zagwozdki wyjaśnia pięknie lira, z depresjom to ja bym nie przeginała, a może chodzi o Frühjahrsmüdigkeit? -- ...but while you're around you might as well catch the tiger by its tail.
...czy cuś w tym stylu mnie dopadło :>. Jak mi się nic nie chce, leń jak się patrzy. Ale mam nadzieję, że Wy tryskacie energią ;).
Może letnie już masz? ;) -- People are stranger, people in danger...
Czy to prawda ,ze z powodu tak zwanego przesilenia wiosennego wypadają włosy? Teraz , gdy moja dieta jest bardzo urozmaicona, spozywam duzo warzyw i owoców, prowadze bezstresowy tryb zycia.. znowu strasznie zaczeły mi wypadać włosy:(:( Nie wiem co sie dzieje.. chyba sie załamie:( Czy wszyscy
Witam Być może tak, ale nie jest to zjawisko powszechne. Być może, poprzednia twoja dieta nie była tak dobra lub zaistniały inne przyczyny zewnętrzne lub wewnętrzne. Generalnie wiadomo, że włosy rosną szybciej zimą niż latem (pozostałości rozwoju ewolucyjnego człowieka), ale wypadanie, szczeg
czy depresja przedporodowa??? póki co, zaczynam wklepywać po dwa kremy na twarz:-( -- Szczęście wkrada się do środka przez drzwi, które niechcący zostawiłeś otwarte. -- John Barrymore
depresja ?? rozumiem na wiosne moze być kremy i to dwa na raz ,po co ??? zmarszczki masz ,a nie powinnas mieć skoro Jestes w wieku produkcyjnym he he podpadłem ??? hi hi hi -- > pozdr aleks44
Jeszcze wiosny za bardzo nie widać a już pierwsze objawy wiosennego przesilenia stają się widoczne. Mnie dopada również jakaś niemoc. Pracować mi się nie chce. Pomysłów na nowe tematy na Tea Time nie mam, a żonglować starymi bez końca nie można... Czyżby to oznaczało czas na emeryturę
Kto wie kiedy będziemy czas na letni zmieniać, bo to już chyba niedługo. Będzie się udawało z pracy wychodzić jeszcze za dnia... Może i na rowerek się jeszcze po pracy da radę wyskoczyć? -- Tea Time Zapraszam :)