Ten wishbone bike jest jakis toporny, na filmikach na necie ewidentnie widac, ze takim maluchom sprawia trudnosc, juz wiekszym idzie o wiele lepiej... -- https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/relgtv73gn439mc1.png
trzykołowca w jednym i masz duuużę fundusze, zawsze możez zainwestować w wishbone bike : rel="nofollow">www.mamissima.pl/zabawki/wishbone_bike_-_rowerek_biegowy_3_w_1_alfabet_edycja_limitowana?gclid=CPLY0tT7lcMCFQPHtAod8zMAAg Ten rowerek ma nie regulowaną kierownicę. Wyższe dziecko będzie musiało
Mamy www.aktywnysmyk.pl/63-rowerek-biegowy-wishbone-bike i nasz roczniak juz daje rade na plaskim terenie, na trawie z gorki. Polecam tez bardzo bardzo
: www.amazon.de/Geuther-2970-NA-Laufrad-Bike/dp/B004TETTXW/ref=sr_1_22?ie=UTF8&qid=1396603542&sr=8-22&keywords=laufrad Ostatecznie kupiłyśmy dużo tańszy "zwykły" biegacz, ale ten ma bardzo dobre opinie, styl identyczny, a zawsze to mniej niż połowa ceny Wishbone. :)
mam nadzieję, że za bardzo nie łamię regulaminu zadając pytanie nie dotyczące wózków... ;) ale nie mam kogo zapytać, wam ufam bardziej niż innym na innych forach :) otóż... młody ma 19 mies. chciałabym żeby już wiosnę, lato zaczął jeździć na rowerku. NAPALIŁAM się na Wishbone bike http://www.wishbonedesign.com/#!/products/bike
Troszkę zaspamuję, ale można kupić na roczek taki makoweczki.pl/rowerek-biegowy-wishbone-bike-3in1/ .. pierwszy rok na 3 kółkach a następny już na 2
nasz synek zaczal w wieku 15 mcy na rowerku Wishbone bike - bylam zaskoczona, bo myslalam, ze trzeba bedzie poczekac kilka miesiecy, ale on zasuwa jak szalony! Rowerek jest oficjalnie dla dzieci od 1 roku zycia, ale kosztuje fortune
Wishbone bike ma niecałe 28 cm (najniższe położenie siodełka). Do tego na początek robi się z niego 3 kołowy rowerek (dla dzieci nie umiejących od razu utrzymać równowagi) potem dwukołowy niski i na koniec 2 kołowy wysoki (położenie siodełka niecałe 46 cm). bardzo uniwersalny rowerek :) -- Nie
Ja mogę polecić rowerek biegowy Wishbone bike. Znalazłam go w sklepie internetowym www.FabrykaWafelkow.pl Kupiłam go córce i fajne jest to, że jest dla dzieci od roku do 5 lat, wystarczy tylko przekształcić, obrócić ramę i już może starsze dziecko jeździć.