-- Bogactwem człowieka są: uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo.
Ja w pokoju mam tylko dwa plakaty. Nie lubię przepychy:D Jeden z Camp Rock, a drugi z Joe Jonasem. I jeszcze w piwnicy mam z osiem. Kiedyś często tam przesiadywałam i musiałam sobie jakoś widok polepszyć:D
Plakaty nie wiszą, ale wiszą portrety naszkicowane przeze mnie, ulubione zespoły etc., oraz śliczne obrazy mojej siostry, lol. innymi słowy; mój pokój jest udekorowany białymi kartkami i obrazami. Ha, mam nadzieję że będą też tam kiedyś moje obrazy wisiały.
Półdupek uda ją ;) -- Czy masz już chomika ?
-- Im dalej wlazł, tym więcej drzewł
Tylko czemu ten swinski ryj nie wyciagnie kopyt???
:))) a wy se dalej walczcie z wiatrakami czytał ktoś faraona?
wolfenstein, krzyz w polskim sejmie wisial, wisi i bedzie wisial... az go ktos wreszcie zdejmie :))) to nie jest wolfenstein jakas walka z wiatrakami, to jest walka z dyktatura kosciola katolickiego w polsce! i jak historia pokazuje walka ktora okazala sie zwycieska w wielu
A w Europie chyba precedensy nie obowiązują.
Nie, ale trudno się spodziewać, by jeden sąd (trybunał) dwie różne opinie w tej samej sprawie wydał. -- https://www.nioldskool.co.uk/forum/style_emoticons/default/bluesuit.gif
mi za dentyste protetyka rozbiłam szczękę o podłogę... -- it'sjust a game - zróbcie mi ktoś lepsze pf... a tu o tuszaleje na fotoforum
jeszcze 3 -- Nie burzcie pomników
...mi gdzie gral, choc oczekuje jakiegos komentarza (Z JEGO STRONY) do jego poprzednich wypowiedzi. bo sa dwie opcje - albo taki z niego kozak i bedzie gral, choc z lzami;) w oczach albo to zwykly populista. jako osoba koles jest dla mnie smieszny, jako pilkarz... zobaczymy. na tym polu zamier
tak jak mowicie panowie Lech to my kibice a nie pilkarze oni tylko graja po to aby zarobyc kase i abysmy mogli ich ogladac bo bez publiki nie ma sianka prosta sprawa gral w pogoni jak zagra dla lech abedzie lechita bedziemy spiewac do boju kolejorz to bedziemy dopingowac wszystkich zawdonikow
Wręcz ODWROTNIE - bo gdyby wisiało - nie byłoby wogóle wpisów ani twoich ani tej reszty - zastępców :) - taki światły wniosek, chyba jesteś w stanie wyciągnąć? A twoje zdanie, czy to forum jest, czy nie jest "zdechłe", jest NADAL tylko twoim prywatnym zdaniem. (Rozumiem, że żywe forum jest
AKURAT WISI MI TO bo i tak jest zdechłe...
taki powinien być ichnich znak! buractwo, bandyctwo i beztalencie... -- nie dla wrażliwych: bombek.blox.pl/html