5 wyników w czasie 160 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

NO WITAJKA

Re: Wiekszosc to obszczymurki z zagranicy lub ara

viri, witajka!!!!!!!!!!!! jak tam wasze forum na wiwapalestyniano, usuneli wam, hehehehehehe, wy koziołki matołki, nawet arabia.pl się do was już nie przyznaje :))))))))))))))))))) idź obciągnij bratu raszidowi fiutka, a załatwi ci bezpłatny bilet na lot do allacha sracha(inscha allach

witka ;-)

witajka emzetes, fajnie że jesteś ;-) O ile pamiętam, to już pisałeś bodaj o wyborach ;-) Mam nadzieję, że będziesz zaglądał częściej na forum ;-) skąd stuksz, jeśli można zapytać ? ;-) -- Bractwo Księstwa Sieradzkiego. Link do postu na forum

Re: User "Szacun" mieszka w aneksie,ma wąsy i jeź

Witajka! Jeden dzień i normalnie szok popularność i rzesza fanek! Szacun dla dystansu, poczucia humoru i pogody ducha! Dziex za malucha i wąsy! Jesteś normalnie kochana że mnie tak na główne forum wybijasz i normalnie się cieszę i zaszczycik! Druknę se to i normalnie powieszę na ścianie aneksu

Re: Zabawy na pierwszy dzień

posiadalam worek wszelkiego rodzaju koralikow,cekin,ozdob od zepsutych korali i innych ozdobek.Poprosilam aby mi odstapila polowe rekawiczek i stąd sie wziela zabawa "Rękawiczkowa witajka".Do tej zabawy potrzebna nam bedzie rękawiczka a najlepiej kilka rękawiczek (prawych) z naszytymi na wierzchnią