mam dwie pink torebki, jedna pudrowy roz, druga klasycznie rozowa :) obie z witchen, obie z nylonu, lekkie, nieprzemakalne, idealne na nasz pore deszczowa i jedna skorzana ale to blady roz wiec sie nie liczy -- https://i.ibb.co/2ngYj7w/stopka.jpg Kicia.Yoda(*)02.2024 Miszczu(*)11.2022 https
Witchen
zobacz nylonowe w witchen, mam trzy modele i jestem zachwycona, lekkie, latwe do prania na allegro chyba wiekszy wybor niz na stronie -- https://i.ibb.co/2ngYj7w/stopka.jpg Kicia.Yoda(*)02.2024 Miszczu(*)11.2022 https://www.gify.net/data/media/209/kot-i-kicia-ruchomy-obrazek-0338.gif
ja nie piszę o jakości rzemieśliczej, normalnie wożę sieciówki reserved, witchen czy venezia czy new balance jeśli o buty chodzi. wszystko jest o połowę drożej, to nie wiem, czy to irracjonalnie czy jeszce nie. medycy są tani, ale nie umieją czytać wyników (w moją mammografię lekarz patrzy i nic
Witchen, odmówił posłuszeństwa po dwóch lotach - poległo kółko, kółko dodam niewymienne. Poza tym była "tępa" w skręcie. Kupiłam średnią Puccini, jak na razie bardzo ok. Jej starsza siostra (duża) służy mi jakieś 8-m lat -- 兀er♪🦊s=ć 兀s
zestaw (ten Witchen) jest z tworzywa, drugi materiałowy. Poprzedni miałam też z jakiejś nieznanej firmy, problem w tym, że jednej bardzo szybko uszkodziły się kółka, druga mniejsza, służyła mi sprawnie dłuższy czas aż ją gdzieś przekazałam dalej po zakupie nowego kompletu. Prawdę mówiąc mam wrażenie, że
Ale Witchen czy Kazar też mają logo. I wcale nie są ani tanie, ani tandetne.
Oj, oj, oj ... te badziewia. Mam jedna witchena z czasów gdy panną byłam, czyli od 2007 r. i ciagle w uzyciu, pozyczana często. Teraz sobie kupilam też ich, tylko największą materiałową.
Nie sądziłam, ze to powiem, ale zdecydowanie wolę Puccini od Samsonite. Taniutkie walizki Puccini, które mam od lat 15 dużo lepiej się starzeją niż nowy i sporo droższy Samsonite. -- Nie omieszkaj dać Świadectwa polskości Bądź Patriotą zmyślnie produkując Miód (by Kury)
Sądzę, ze rok szukałam małej czarnej skórzanej torebki w stylu camera bag, ale bez logo. Praktycznie niemożliwe. Podobnie było z prosta kopertówka. Rylko, kazar, witchen - wszystko ologowane. Po co? Tak samo Chylak i te jej torebki - bardzo ładne. Ale wolałabym bez napisiku. Dzięki Bogu buty
Popatrz w Witchen
Idź do lumpa - skóra pachnie skórą, jest inna w dotyku. Te kobity na vinted też często gęsto w lumpeksach kupują, potem doliczają marżę. Może nie wojas czy witchen, ale przecież w tej cenie to żadna okazja za stary plastik i banalny wygląd (zacinający się zamek? Tak, i co jeszcze, o czym Ci nie
wg mnie to nie skora, jestem pewna ten granatowy witchen w 99% skora wg mnie, widac fakture typowa dla swinskiej skory hmm, ja kupilam uzywane kamizelki skorzane :) nowe maja ceny, ktore sa dla mnie niemoralne :P i fasony mi nie odpowiadaja a te uzywki, och, ach super, tak ze ten :) -- https