226 wyników w czasie 80 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czy takie buty pasują starej babie?

mam dwie pink torebki, jedna pudrowy roz, druga klasycznie rozowa :) obie z witchen, obie z nylonu, lekkie, nieprzemakalne, idealne na nasz pore deszczowa i jedna skorzana ale to blady roz wiec sie nie liczy -- https://i.ibb.co/2ngYj7w/stopka.jpg Kicia.Yoda(*)02.2024 Miszczu(*)11.2022 https

Re: Gdzie kupię fajną torebkę?

Witchen

Re: Jakie nosicie torby/torebki ?

zobacz nylonowe w witchen, mam trzy modele i jestem zachwycona, lekkie, latwe do prania na allegro chyba wiekszy wybor niz na stronie -- https://i.ibb.co/2ngYj7w/stopka.jpg Kicia.Yoda(*)02.2024 Miszczu(*)11.2022 https://www.gify.net/data/media/209/kot-i-kicia-ruchomy-obrazek-0338.gif

Re: Zagraniczne wojaże i co was zdziwiło

ja nie piszę o jakości rzemieśliczej, normalnie wożę sieciówki reserved, witchen czy venezia czy new balance jeśli o buty chodzi. wszystko jest o połowę drożej, to nie wiem, czy to irracjonalnie czy jeszce nie. medycy są tani, ale nie umieją czytać wyników (w moją mammografię lekarz patrzy i nic

Re: Jakie macie historie z walizkami?

Witchen, odmówił posłuszeństwa po dwóch lotach - poległo kółko, kółko dodam niewymienne. Poza tym była "tępa" w skręcie. Kupiłam średnią Puccini, jak na razie bardzo ok. Jej starsza siostra (duża) służy mi jakieś 8-m lat -- 兀er♪🦊s=ć 兀s

Re: Jakie macie historie z walizkami?

zestaw (ten Witchen) jest z tworzywa, drugi materiałowy. Poprzedni miałam też z jakiejś nieznanej firmy, problem w tym, że jednej bardzo szybko uszkodziły się kółka, druga mniejsza, służyła mi sprawnie dłuższy czas aż ją gdzieś przekazałam dalej po zakupie nowego kompletu. Prawdę mówiąc mam wrażenie, że

Re: LV, Gucci i inne

Ale Witchen czy Kazar też mają logo. I wcale nie są ani tanie, ani tandetne.

Re: Walizka Ochnik, Witchen czy Puccini?

Oj, oj, oj ... te badziewia. Mam jedna witchena z czasów gdy panną byłam, czyli od 2007 r. i ciagle w uzyciu, pozyczana często. Teraz sobie kupilam też ich, tylko największą materiałową.

Re: Walizka Ochnik, Witchen czy Puccini?

Nie sądziłam, ze to powiem, ale zdecydowanie wolę Puccini od Samsonite. Taniutkie walizki Puccini, które mam od lat 15 dużo lepiej się starzeją niż nowy i sporo droższy Samsonite. -- Nie omieszkaj dać Świadectwa polskości Bądź Patriotą zmyślnie produkując Miód (by Kury)

Re: Dyskretny luksus

Sądzę, ze rok szukałam małej czarnej skórzanej torebki w stylu camera bag, ale bez logo. Praktycznie niemożliwe. Podobnie było z prosta kopertówka. Rylko, kazar, witchen - wszystko ologowane. Po co? Tak samo Chylak i te jej torebki - bardzo ładne. Ale wolałabym bez napisiku. Dzięki Bogu buty

Re: Torba, torebka dla faceta

Popatrz w Witchen

Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję

Idź do lumpa - skóra pachnie skórą, jest inna w dotyku. Te kobity na vinted też często gęsto w lumpeksach kupują, potem doliczają marżę. Może nie wojas czy witchen, ale przecież w tej cenie to żadna okazja za stary plastik i banalny wygląd (zacinający się zamek? Tak, i co jeszcze, o czym Ci nie

Re: Dziewczyny, pomóżcie z torebką, dołączam zdję

wg mnie to nie skora, jestem pewna ten granatowy witchen w 99% skora wg mnie, widac fakture typowa dla swinskiej skory hmm, ja kupilam uzywane kamizelki skorzane :) nowe maja ceny, ktore sa dla mnie niemoralne :P i fasony mi nie odpowiadaja a te uzywki, och, ach super, tak ze ten :) -- https

1 2 3 4 5 6