nadaniem imienia jednostce wojskowej. Wszystko na to wskazuje. Najwięcej wdzięczności ( jak zwykle) domagają się ci, którzy nie ruszyli w sprawie pomocy palcem. Vide arwenka, która wychodziła ze skóry, żeby zohydzić zbiórkę na zapewnienie ciepła dla Ukraińców. Piszesz o tym NATO, którym rządzi
dziś potomkowie ich oprawców? Jeśli prezydent Nawrocki i premier Tusk nieustannie apelują do Polaków o pojednanie w imię wspólnego przeciwstawienia się «rosyjskiej agresji» na Ukrainę, to wielu obywateli wciąż nie rozumie, dlaczego miałoby się to odbywać kosztem poczucia własnej godności narodowej — i
sama przekładasz je na wizyty do lekarzy specjalistów. O czym ty znowu bredzisz. Gdzie ja pisałam o takich pacjentach sama z siebie? Wkleiłam artykuł na potwierdzenie, że zjawisko "trywialnych wizyt" seniorów istnieje i to jest faktem a nie opinią. To po pierwsze. Bo ty jak zwykle nawet z faktami
wątpliwości co do tych badań? Bo kiedy bada się grupę dyskryminowan > ą, bardzo łatwo o przekłamania. Istotą dyskryminacji jest mylenie skutków z przyczyną. > No i wreszcie: ja nie negują, że takie osoby, dramatycznie spragnione kontaktu > z inny człowiekiem, przychodzą do lekarzy. Ja tylko
adam.eu napisał: > Może warto się zastanowić nad tymi bardzo kontrowersyjnymi, nie do za > akceptowania słowami biskupów polskich do biskupów niemieckich, jakie padły > w 1965 roku. Sądzę, że tu wszyscy łącznie obecnymi biskupami zgodzą się, że ta > kie słowa nigdy nie
Ja w takiej sytuacji robiłam zawsze ulubione ciasto dziecka bez zwracania uwagi na to czy inne dzieci zjedzą czy nie. Jesli nie jadły to reszta ciasta wracała do domu i cieszyli się domownicy. Uważam że urodziny są po to żeby ucieszyć jubilata. I to on ma za smakiem zjeść swoje ciasto/tort, a czy
Dostałem takiego maila. Od Pani Esther Timothy. Drogi Przyjacielu, Przepraszam, że zwracam się do Ciebie w ten sposób. Piszę do Ciebie tego maila z należytym szacunkiem, zaufaniem i człowieczeństwem. Proszę Cię o odrobinę cierpliwości i przeczytanie mojej wiadomości. Natrafiłam na Twój
Ale pewnie po jakimś czasie o tego, jak wyskoczy, jest spokój. Więc wtedy, jak już wyjdziesz, a potem wrócisz, jest czas na spokojną rozmowę. Na nazwanie tego po imieniu - to jest przemoc psychiczna. Na spytanie, jak widzi wasz związek dalej, czego od siebie potrzebujecie, co chcecie sobie dać
„niewłaściwych” za drogę do wolności. -- Moje forum: KSIAZKI,MUZYKA ..i Remarque Jeżeli naprawdę nic nie można poradzić, po co doprowadzać się do obłędu? ... Remarque
rolę Polski, sama starając się o prymat w regionie -- Moje forum: KSIAZKI,MUZYKA ..i Remarque Jeżeli naprawdę nic nie można poradzić, po co doprowadzać się do obłędu? ... Remarque
: KSIAZKI,MUZYKA ..i Remarque Jeżeli naprawdę nic nie można poradzić, po co doprowadzać się do obłędu? ... Remarque
"Nie da się naprawić jednej szkodliwej i błędnej decyzji obecnego prezydenta Polski innymi naszymi błędnymi decyzjami" - stwierdził Arsenij Jaceniuk. Były premier Ukrainy uważa, że ukraińscy politycy nie powinni zwracać polskich odznaczeń. Zaapelował też do prezydenta o wizytę w Gdańsku
Bardella zarzucił Attalowi, że popiera decyzję Zełenskiego o nadaniu jednej z jednostek Sił Zbrojnych Ukrainy imienia "Bohaterów UPA". "Czyli popierasz decyzję o nadaniu ukraińskiej jednostce wojskowej imienia grupy, która współpracowała z nazistami i dopuściła się masowego mordu na 100 tys
, wam się udało. Dobra robota, „antysyjoniści”. W waszym imieniu wpłacę datek na Siły Obronne Izraela, by podziękować wam za pomoc w umacnianiu syjonizmu. Powinniście być z siebie bardzo dumni. Am Yisrael Chai -- Moje forum