vanilja
09.04.03, 17:37
...bo juz się zmęczył łokrutnie tym ciągłym łorganizowaniem spotkania
forumowiczów.
Jedzie do grodu Kraka i będzie z powrotem jak wróci, czyli nie wcześniej jak
15 kwietnia (wtorek). Do tego czasu prosze być zorganizowanym i stać w
dwuszeregu, żeby nie wprowadzać zamętu w obolałą vaniljową głowę.
A lokal niech na razie pozostanie moją słodką vaniljową tajemnicą....