Forum   przesmyki

przesmyki

(6 wyników)
  • Czy spotkaliście się z kontrolą drogową na przesmyku BiH w drodze do południowej Dalmacji? W szczególności chodzi mi o obowiązek posiadania zielonej karty, której nie mam w podstawowym OC. Z tego co wiem na terenie krajów tranzytowych i Cro zielona karta nie jest wymagana, a w BiH niestety jest. Czy warto zaryzykować?
  • Jutro egzamin a mnie wciąż nurtuje pytanie. Wyobrażmy sobie że mamy 2 jezdnie przedzielone pasem zieleni. Co jakiś czas te pasy zieleni są przerwane i normalnie znajduje się tam jezdnia (taki przesmyk) zaraz za którym widnieje znak "nakaz jazdy z prawej strony znaku". Czy wtedy na tym przesmyku można zawrócić i czy takie miejsce traktowane jest jako skrzyżowanie?
  • Mam pytanie - gdzie i w jakich godzinach przyjmuje doktor Białecki? Z góry dziękuję za informację :)
  • Takie dwie refleksje mnie dziś naszły.. Zastanawiam się, czy poszerzenie łuku na Hangarowej nie skomplikuje budowy linii szybkiego tramwaju na prawobrzeże. Jezdnia została zbliżona bliżej filara podtrzymującego wiadukt, a tym samym po jednej stronie zniknęło miejsce na ewentualne tory dla tramwaju w stronę Struga. Czy projektant pomyślał o tym? Czy za jakiś czas znów się okaże, że łuk trzeba przebudowywać? A druga myśl, po dzisiejszej jeździe ul. Gdańską - czy na torowisku tramwajowym n...
  • 1.Szpicbergen : skandynawskie Bahamy 2.Poludniowy Patetyk 3.Podroz w czasie do Pearl Harbor 1942 4.Centrum Kontroli Zakażeń 5.Przylądek Dobry Boże mam Nadzieję, że Znajdę Właściwego Partnera.
  • nie wiem czemu mowicie ze dziecko nie wie co mowi do niego dentysta, przecież doświadczenie życiowe ma.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?