Dodaj do ulubionych

Вальс юнкеров wyłączyłęm

07.06.26, 11:33
Zaraz biegnę, więc ładowałem się The Pogues i Kirsty Mac Coll, co mi się niezwykle dobrze kojarzy.
I przypadkiem włączyłem Вальс юнкеров, co kiedyś też generował endorfiny.
Nie mogę słuchać.
Tak mi zostanie.
Obserwuj wątek
    • bbuldog Re: Вальс юнкеров wyłączyłęm 07.06.26, 20:52
      Słusznie.
      Proponuję coś poprawnego politycznie:
      Червона Калина. Гимн УПА (Гімн Січових Стрільців). The Anthem Of The UPA

      ya.ru/video/preview/14793711600147457283

      Смерть ляхам!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka