borrrka 07.06.26, 11:33 Zaraz biegnę, więc ładowałem się The Pogues i Kirsty Mac Coll, co mi się niezwykle dobrze kojarzy. I przypadkiem włączyłem Вальс юнкеров, co kiedyś też generował endorfiny. Nie mogę słuchać. Tak mi zostanie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bbuldog Re: Вальс юнкеров wyłączyłęm 07.06.26, 20:52 Słusznie. Proponuję coś poprawnego politycznie: Червона Калина. Гимн УПА (Гімн Січових Стрільців). The Anthem Of The UPA ya.ru/video/preview/14793711600147457283 Смерть ляхам! Odpowiedz Link Zgłoś