Gość: aron2006
IP: *.chello.pl
14.12.06, 18:28
Właśnie dowiedziałem się od kumpla, że od jutra kursuje nowy bus na trasie
Lublin- Pierdziszewo(przez Parczew, Wrocław, Poznań, Zakopane, Paryż, oraz
Warszawę i Toruń). Odjazd co 5 minut z dowolnego miejsca- dzwonisz na komórkę
i przesympatyczny kierowca pan Henryk Parczewski podjeżdża tam gdzie chcesz z
wybranym przez Ciebie numerem pizzy. Klimatyzowany Sprinter z laptopem przy
każdym fotelu, oraz komórką i internetem zawiezie Was w to miejsce, gdzie
chcecie, byleby sie pokrywał z tą trasą(na życzenie klienta możemy zboczyć z
trasy o jakieś 200 km). Pod siedzeniami znajdują się toalety. Zapraszam do
korzystania. Cena 3 złote+ darmowa pizza z 2 składnikami. Telefon 0-666-555-
444