, zatrzyma to, co wartościowe, a resztę rozwieje podmuchem miłego wiatru."" ps 1 sorrki wyjśniam : tofika=marii51 o moim miasteczku młodosci nadal piszę pod nickiem tofika i zagapiłam się :)wchodząć tu :) ps2 poszukam "przyjaciel od zaraz... "Wam -- https://forum.gazeta.pl/forum/71
http://i55.tinypic.com/r72amu.gif -- to fika tofika ze śmiechu-sagi nie jest dziadkiem, bo ma pięć siedem dopiero! O! i jedyny men-- który mógł wczoraj( mimo krytyki.. )na obrazek patrzeć do woli:) https://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=86794 a gdyby tak nieba przybliżyć
... forum.gazeta.pl/forum/search,.html?title=&author=&url=https%3A%2F%2Fforum.gazeta.pl%2Fforum%2Fsearch%2C.html&forumId=37412&query=tofika -- https://forum.gazeta.pl/forum/f,86794,a_gdyby_tak_nieba_przyblizyc.html a_gdyby_tak_nieba_przyblizyc.--marii51
NIE MOGĘ NAWET CORTYZOLA .. A NIE MOGLAM PRYPOMNIEĆ TEGO NICKU :) wackę też pamętam jachyba marinka52 tu pisalam albo może tofika fajnie tak powspominac sprzed lat jak tu na forum wesoło i nie raz też nie wesoło ale basia zawsze znała sposobu // na tzw trolli:) -- https
mobic napisał: > Na jednym forum myślałem że można tylko jednego nicka używać. > w sytuacjii byłam takiej,że zabanowano mi --tofika, to ja pisalam jako lucjona, tez rozpoznali, to marinka52 // więc marii51 znow zabanowano i do tej pory nie odbanowano,,mija 14 lat prawie
powiem wam najprawdziwszą prawdę --- on ! i ja schorowani ludzie... :) i czaty były fajniutkie rozmowy --- pamiętasz sagi spotykałm ciebie na czacie 50 lat to my--- z górką lodową -a ja tofika:) fajniutko klikało się i nic nie było w naszych gadeczkach zbereżnego... jak walonka określiła --(dała ci po