8 wyników w czasie 66 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

A WE WROCŁAWIU POWINNO SIĘ ROZWIĄZAĆ AKADEMIĘ MUZY

GRATULACJE. I SZKODA ŻE WE WROCŁAWIU WŁADZE MIASTA ZWALNIAJĄ ZAWODOWYCH ARTYSTÓW A ZATRUDNIAJĄ PRZYUCZONYCH DO ZAWODU AMATORÓW LUB AKTORÓW NA ETATY ŚPIEWAKÓW - A REKTOR AKADEMII MUZYCZNEJ JESZCZE TO POPIERA - ŻADEN ABSOLWENT OGROMNEJ UCZELNI (AM) NIE MA PRAKTYCZNIE SZANS NA PRACĘ W ZAWODZIE

Re: gdzie we wrocławiu odbywają się jakieś warszt

warsztaty muzyki komputerowej - w maju, w Akademii Muzycznej

Re: NOWE INWESTYCJE BUDOWLANE WE WROCŁAWIU

dogodnych /czytaj nie po okolicznych ulicach/ dojazd do tego nowego centrum. Z salą Akademii Muzycznej, na razie jedna wielka cisza. Czy wiecie coś o innych planowanych inwestycjach. Czekam.........

DRUM Clinic - Profesjonalna Szkoła Perkusyjna (początek wątku)

Zapraszam na stronę http://www.drumclinic.pl www.drumclinic.pl w celu zapoznania się z nowo utworzoną we WROCŁAWIU szkołą gry na bębnach. Nauczycielami są absolwenci wydziału jazzowego w akademii muzycznej. Pierwsza

Re: Przetargi

18.03.2008 - PRZETARG NIEOGRANICZONY NA PRACE PROJEKTOWE DLA I ETAPU ROZBUDOWY AKADEMII MUZYCZNEJ IM. KAROLA LIPIŃSKIEGO WE WROCŁAWIU - BUDOWY SALI MUZYCZNO - DYDAKTYCZNEJ WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ ORAZ OPRACOWANIE SPECYFIKACJI TECHNICZNYCH WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT I PEŁNIENIE NADZORU

Sala koncertowa A.Muz.

PROJEKTOWYCH I ROBÓT BUDOWLANYCH DLA ETAPU II REWITALIZACJI OBIEKTÓW PRZY UL. ZELWEROWICZA NA OBIEKTY DYDAKTYCZNE AKADEMII MUZYCZNEJ WE WROCŁAWIU

DREWO koncert słow. muz. arch. we Wrocławiu (początek wątku)

OVO zaprasza na: "DREWO I PRZYJACIELE" - KONCERT SŁOWIAŃSKIEJ MUZYKI ARCHAICZNEJ WE WROCŁAWIU Na zakończenie "IV Warsztatów Pieśni Tradycyjnych - Europa Wschodnia" prowadzący je artyści m.in. z kijowskiej grupy DREWO (wraz z innymi uczestnikami Warsztatów) wystąpią 3 sierpnia na

Re: mpk

niebezpieczne (wąski i kręty zjazd) nieprawda. zakręcony zjazd jest tylko jeden - przy akademii muzycznej, ale wcale nie wąski. zresztą dużo bardziej pokręcone są zjazdy na pl. strzegomskim czy przy bramie oławskiej. a do pozostałych zupełnie nie ma się czego przyczepić. szczególnie w kontekscie "kręty