UJNqKM1AqZ5hnhqgm_u9P8gppYGsoL2nC5j2IQJRuasBF2A1NRgrdF0mCRzUftgb1vEb1ZblQqC0o8zsBHhg21tBuqrdTE0puQRFh0jD7sjeiv_lMpMVUMlD9c6PGsP9PBIrlhditNTCW_7VIOQnNlKVSpnE1NyXHed dDv16-StKIPcsXCcvaDKN52uDGHlpcWw4bZeveUtAMp4ix4utiP_3RHlrix7y7k9B6ViAl8hVVC9-3jn4G5FhO1tR_nXJJJ0mjS1pwY5ZEnWA1xd_vOMjALdaHUpS0dzvThrmkOBKNaa6
WRGzGDtqjeDzijC0YELmnGou0VuQvsgCZzM bQY384qoW4gFPACJGrK7R4ufI/P7uQtXgK5c2J5xUCm77QgqNE74mNPr+9jbn5UxDf1ZQRqHMYXmRByZ/wBKMGqtnj7oQk2ix8gy76Ooz7xn0570n7QvKpb2BJEgqNRmNMENp2gty5VcPtg5iCk4BgEe5PPP5unxxU1l7xMMqhYyZzM8t8RMYz5VRIOG4gsWBQrBjM5yRiQOgPxqzVX2d8AQqnAkk7mPFtECfKmL+IxhT70yI/wCA0euenrU4ersU5RVBW4
Ciag dalszy Ahorn https://lh3.googleusercontent.com/HUO3DKOBbem5bRhZssJyEcA6FAC8uzEHHePiClfGXDGSfFNHJDuuAKTbOl6zbX77qitKWyENVEnbOc2878Ky_MrTdKhjnESuCCi182pyHhDkvZiRJoVDnphzcpx6UtV6cBkl8dVV9nCH6_-GPO1B_90qS5T1birjHqVryYBKtdIpuBubJns7W2GZCwPUiVzySPklCCfcLcjxzqZ_uL4KrigG03U8WfzyYYCcCnALD3Eqq
LY-poa8vx-TS5w2DO0XEY9cuBzdyE4QYbOegup6FEVcFEZKN13ChqqQ7PlYrffH1XDYgUJrpgGCvxfO2fTRSk0KbFVroBnZKbQw_5HrDfgAbafQIDPEIxJki1mxRaA=w1412-h794-no https://lh3.googleusercontent.com/PaMdL7xozoCX63WlqR9GFRgY1q8RCayZ-4SzZj5K3ULTmKVaQSOmgje3HgnMj-O10LcaUir0aLgRzRgy4RykRYk6V55b16p84tGEhjEhhvsGlpPnvNJJj6mtYTUch0h_JtJlFdVgALDy
i2xJe5oOpwJ07a27+dXeBAS5YVG94q+9gQNyJbbfejJIOy/a4u2VFpQwQWw4kifHqgEDGxB360TL2ljhSPCNCadJMlwSM6YmAfLBmqPD8H73iLowkJaYCMDTMAVPzXiPd3wToJlXJ0n4lV1A32gk/OhU3ZLOv2rFtRaIC4uKrkAldILSZzOmCPlWb9oeCVrgdLilnIVgAcPAO24kFT8xVzmHFNxHEW1IRS4uLqExm2y5n61LzWzpuWNs3ScHpFoD/wCs0daHHsy54F8EMpmNj326dYpy8A8SNGf99QfoTWm4
@ald77 Proszę o przesłanie opinii na temat przedszkola na "tynieckiej" na :bizh/ub/@poczt/a.fm (z adresu usuń "/"). Tez mieliśmy parę podejść na tyniecką i zawsze negatywne odczucia, zwykle odpowiedzi personelu: nie da się, nie można, to się wam nie należy, nie mam czasu... , po prostu szkoda
Jeśli pytanie jest jeszcze aktualne to proszę o kontakt mailowy ald77@gazeta.pl
Ald77, zatem informuj na bieżąco jak twoja pociecha radzi sobie w szkole. Czy jest to 6 czy 7 latek? Ja sama zastanawiam się nad odroczeniem, zawsze to rok mniej problemu z popołudniowym zaklejaniem. -- Dominisia 05.2006 Ktoś 08.2011 http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=35&dzien=29
://www.google.pl/maps/@51.2317149,22.5675855,3a,75y,50.89h,77.09t/data=!3m6!1e1!3m4!1sdAldVIotK5VoRqXAfww-5w!2e0!7i13312!8i6656 tak wygląda to przejście z odległości, która pozwala na bezpieczne wyhamowanie ze 100km/h ... a nie z 40km/h... które co prawda nie zabijają, ale u 79-latki powodują obrażenia nie rokujące raczej
Onunka, czy możesz się ze mną skontaktować na adres ald77@gazeta.pl? Moja 6-latka będzie miała w lipcu wszczep u prof. Prosta.