się odezwą że nie, jak to? prawdziwa polska baba po 40 ma figurę solniczki https://www.aledobre.pl/zdjecia/prod14057.jpg
a nie, nie, to jest tortownica, tyle ze ponad standardowa 😎 mowie o tym www.aledobre.pl/80,Pieczenie_ciast_i_tortow/2-691,Ranty_i_obrecze_cukiernicze/ ale ja sa
piataziuta napisała: > szarmszejk123 napisał(a): > > > Właśnie doszłam do tego samego wniosku, bo nie wierzę, że to na serio. > > No właśnie tak czuję, że ostro się dałam zrobić...😂 ja też się dałam nabrac ale.....dobre są ! :) polać !
Znalazłam taki https://www.aledobre.pl/artykuly/529,Mazurek_migdalowy_z_kajmakiem_z_mleka_kokosowego.html mazurek migdałowy z mleka kokosowego Kiedyś robiłam kruche z mixu mąk m.in. ryżowej i wyszło smaczne.
Zbieram nietypowe foremki do ciastek - może coś takiego? Po gadżety do pieczenia wejdź sobie na aledobre.pl i tam się zainspiruj.
Ja ja, ja wiem: PATERA! Biała, lub w kolorze pastelowym, lub szklana, może z kloszem, o idą swięta- może z motywem świątecznym, Żeby mogła wyeksponować wypieki. https://www.aledobre.pl/zdjecia/prod10035_max_2.jpg Pater nigdy za wiele
chatgris01 napisała: > Ta galaretka z czerwonej porzeczki nie jest zbytnio przesłodzona, może jest we > francuskich marketach w Polsce: > https://www.aledobre.pl/zdjecia/prod4626.jpg > Widziałam w Kauflandzie. -- fast women and slow horses will ruin your
Ta galaretka z czerwonej porzeczki nie jest zbytnio przesłodzona, może jest we francuskich marketach w Polsce: https://www.aledobre.pl/zdjecia/prod4626.jpg -- http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
400+, inflacja, ale...dobre i to...)
. Ładnie ALE....DObre ALe... itd Zmarła mając 56 lat- wcześniej się mnie wyrzekając , fundując przez 3 lata nim zmarła jazdy lepsze niż na rollercoster. Powiedziała, że nie jestem jej córka, nie chce mnie znać, znalazła sobie "nową" córkę, na która przepisała cały swój majątek Koniec Wygrałam coś ?
Poszukaj tu jakichś fajnych gadżetów: aledobre.pl
już po....zadowoleni jestesmy bardzo :) choc jedzenie srednie i atrakcji hotelowych jak na lekarstwo, ale....dobre to były świeta :) wsród gości były rodziny z małymi dziećmi (czasem tez z dziadkami) i starsze pary, dziwnie mi było tylko, bo czułam jakby każdy stolik przykryty był szklanym kloszem