anm-ar do jakiego hotelu lecicie? :) my też myślimy żeby wtedy polecieć, ile płaciliście za 2 osoby?
jolsun, anm-ar lecicie tylko na Swięta czy i sylwka? jakie hotele? -- moje fotki: dariusznow.fmix.pl moja największa nurkowa przygoda
anm-ar napisała: > Żonka się cieszy,ze odzyskała męża ,a on i tak ją dalej wali w rogi. > Jakie te baby sa głupie ..byle by tylko faceta zatrzymać,byle by nie zostały > same,niewązne czy alkoholik cham czy zdradzający od lat upadlają się > sponiewierają.Żałosne....żal mi
anm-ar napisała: > > Moim zdaniem psychiczny! > > Żonka się cieszy,ze odzyskała męża ,a on i tak ją dalej wali w rogi. Jakie te baby sa głupie ..byle by tylko faceta zatrzymać,byle by nie zostały same,niewązne czy alkoholik cham czy zdradzający od lat upadlają się
anm-ar Dzięki, Jak się czujesz, to już chyba 3 dzień :) Ja chyba zdecyduję się na krople. a jaka jest różnica w działaniu hormonalnych i bezhormonalnych?
Wg autora książki "HCG + 500" przyjmowanie HCG nie wpływa na działanie tabletek antykoncepcyjnych (str.88, pytanie 21). anm-ar - przekonaj mnie proszę do biegania- wiem, że powinnam zacząć, ale mam tak ogromny opór psychiczny, że nie potrafię biec więcej niż minutę (a na orbitreku robiłam
Taką chciałeś Irlandię: magdalenkazgr.wrzuta.pl/audio/anm1enhqAr/exaited_-_taka_chciales_mnie
anm-ar napisała: > Rozumiem ze Okecie to lotnisko Chopina? To chyba stacja tez jest niedaleko.. Oczywiście, w bezpośrednim sąsiedztwie pętli autobusów i budynku dworca lotniczego. Istnieje od niedawna (tj od Euro2012) stąd niektórzy z przyzwyczajenia radzą 175 a inni rozglądają się za
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/tak-wygl%C4%85da-armia-putina-epidemia-w%C5%9Br%C3%B3d-zmobilizowanych-relacja-na-%C5%BCywo/ar-AA14ANm0?cvid=d66616e2f3604a94b6e2e184f4e287b5 EPIDEMIA WŚRÓD ZMOBILIZOWANYCH ROSJAN - www.msn.com.pl - 27.11.2022
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/tak-wygl%C4%85da-armia-putina-epidemia-w%C5%9Br%C3%B3d-zmobilizowanych-relacja-na-%C5%BCywo/ar-AA14ANm0?cvid=d66616e2f3604a94b6e2e184f4e287b5 EPIDEMIA WŚRÓD ZMOBILIZOWANYCH ROSJAN - www.msn.com.pl - 27.11.2022
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/tak-wygl%C4%85da-armia-putina-epidemia-w%C5%9Br%C3%B3d-zmobilizowanych-relacja-na-%C5%BCywo/ar-AA14ANm0?cvid=d66616e2f3604a94b6e2e184f4e287b5 EPIDEMIA WŚRÓD ZMOBILIZOWANYCH ROSJAN - www.msn.com.pl - 27.11.2022
Jest artykuł https://piasecznonews.pl/ranking-perspektyw-znamy-najlepsze-szkoly-w-polsce-i-powiecie-piaseczynskim/?fbclid=IwAR0EktCbGchJ__2AnmGxBzbQTmOUVs4efu59ipYaeZKoQZk-MlBokmjGC-U Tekst linku
Cześć, Ja mam gondolę firmy Anmar. Jeździ się nią dobrze. Jest świetnie amortyzowana, dobrze buja maluszka: pompowane kółka, na paskach. Moja znajoma jeżdzi wózkiem Mikado (też oddzielna gondola i spacerówka), bardzo ładny, też na paskach, duże koła. Bardzo mi się podoba. Ona też chwali. A tu