to najgorsza firma w całym chyba miescie. z wiekszym sku..syństwem w zyciu sie nie spotkałam. właściciel to największy potór w ludzkim ciele. potraktujcie to jako ostrzezenie
a czym konkretnie tak Ci zalazła za skóre? Pozdrawiam Losiu
rety Anwa przepraszam że tak sie wchromoliłam, ale czytając złapałam tu Horpynę, więc "rzuciłam się" z pytaniem, mam nadzije, że wybaczysz
Wybaczam:) milego dnia
Udało Ci się dodzwonic na infolinię? Miałaś mega szczęście bo ja dzwonię od tygodnia i nikt nie odbiera. Odnośnie okrycia to jest, dodatkowo też jest folia i moskitiera. Infomacja od osoby, która już zakupiała wózek na Allegro. -- Nasza mała niespod
Witam. Anwa,to nazwa firmy sprzedającej Nissany.Widać z tego,że Nissany się nie sprzedawały i zmienili markę.Albo mają jedną i drugą.Ciekawe,czy przy R.Czyżyńskim nadal mają Nissana (tam też była Anwa). Pozdrawiam.
słyszałem > też wersję że do Bienia. Stawiam że to bedzie Anwa-Toyota.Anwa to spora firma a motoryzacja to tylko cześć jej działalności.Sklkulowali,że z Toyotą bedzie im lepiej.Bardzo słusznie.Co do Renault to jak byk stoi ze to ten salonik z Zabierzowa tak się rozwinął.Mnie tylko dziwi
ave.duce napisała: > Bez, bo to dowód twardy jest i nielzia. > Ale teraz z akcentem > niepoprawni.pl/files/images/szachownica-1.jpg No. Teraz ma wyraz. A wiesz ave, znam różne "w
ave.duce napisała: > Teraz już wiem. Ale nie będę udawać, że znam tyle i takie same. :))))) na razie możemy śmiało bo PiSięta są dopiero przy anihilacji. Problemy się zaczną jak znajdą II. tom słownika. -- Osoba nie zdająca sobie sprawy z szansy porażki może być kijem wepchniętym w s
Gość portalu: pepo napisał(a): > Anwa z Nissana czy Nissan z Anwy? Anwa z Nissana.Po prostu wyczuli lepszy biznes.Dobrze zrobili.
Anwa z Nissana czy Nissan z Anwy?
Czy IP anwa.com.pl cos ci mowi?
Powiedz ze Anna Bystron nie zatrudnila sie od 1-go grudnia 2004 roku w Anwa Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland:)
anwa0181@gmail.com proszę o info. Pozdrawiam.
najwyższy poziom obsługi- toyota ANWA kraków
Aniu opowiedz jak sie spotkalysmy w Anwa Sp. z o.o.:-)