annwa
23.03.07, 09:21
Dziś pierwszy raz jako pytająca na tym forum....jestesmy na etapie starań o
drugie dziecko i własnie wczoraj -8dc i juz pojawił się przeźroczysty,
rozciągliwy sluz, czy to mozliwe? a do tego lekki bol w dole podbrzusza i
bardziej z lewej strony, dodam ze cykle mam nieregularne ok 27-29 dni, a
ostatni 25, temp. na razie nie mierze bo brakuje samozapracia;)Co o tym
sadzicie? pozdrawiam i milo mi bedzie jesli otrzymam jakas odp.