40 wyników w czasie 35 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Armadilo

armadilo napisał: > "...bo ja ciagle jestem w stanie spakowac sie do jednej furgonetki z balastem > materialnym mojego zycia, potrafie przetanczyc cala noc, czytac interesujace > ksiazki, robic rzeczy niepraktyczne, pojechac pod namiot a oni juz tego nie > potrafia! Zaraza

Re: Armadilo

przepraszam - nie czytalem tamtego watku. Armadilo walnal ryjkiem w beton.

kim jest armadilo?

Gość portalu: armadilo napisał(a): > Gość portalu: elve napisał(a): > > > kolego, ja natomiast w Ciebie już nie wierzę. po prostu nie rozumiesz, co > do > > Ciebe napisała know, ergo - nie dorównujesz jej inteligencją. > > ja temu panu już dziękuję. >

Re: kim jest armadilo?

Gość portalu: ggigus napisał(a): > Armadilo, podziwiam Twoja energie dyskutanta. A skoro tak Ci > niski poziom feministek nie odpowiada, kolego, po coz tracic > cennny czas?! Nie tracę. Jestem studentem, który ma jutro egzamin i w przerwach między nauką 3a zrobić coś

babyzen yoyo czy armadilo flip (lub flip xt)? (początek wątku)

Dzieńdobry, chcę kupić drugi wózek (mamy Cameleona), który będzie naszym wózkiem podróżno-wakacyjnym. Ma się mieścić w małym bagażniku i znosić różne warunki (w zależności od tego, gdzie się przetransportujemy na urlop...). Nie mogę podjąć decyzji. Czy możecie mi pomóc?

Re: babyzen yoyo czy armadilo flip (lub flip xt)?

Po przejrzeniu obu wózków stawiała bym na ARMADILLO FLIP. Lepiej rozkłada się do spania, ma większą budkę.. I jakoś tak lepiej się prezentuje, ana tym chyba też Ci zależy :)

Re: Selmo gdzie jestes

armadilo tez sie niepokoi.

Re: ewam1959 - prośba

Klapouszku, nie mam gg, ale ponawiam prośbę o maila na adres: armadilo@toya.net.pl

Re: ewam1959 - prośba

Dorotko, pisz do mnie na adres; armadilo@toya.net.pl Jezeli tylko będę Ci w czymś mogła pomóc, to napewno to zrobię. Trzymaj się, czekam na wiadomość. Buziaki, Ewa

Re: Wakacje starszaka - pomóżcie

Ogladalam jeszcze armadilo z uwagi na powierzchnie spania, wszystko ok ale te kółka mnie przerażają.

Re: Kosciolki w Słupsku

sabat,a ty tos juz powinien zrozumiec lepiej niz inni,nie wierze bys mial mozdzek armadilo.powodzenia!

Re: Kosciolki w Słupsku

Gość portalu: kk napisał(a): > sabat,a ty tos juz powinien zrozumiec lepiej niz inni,nie wierze bys mial > mozdzek armadilo.powodzenia! kk(klub kibica?) pycha to rzecz ludzka, ale gdzieś czytałem, że to grzech

Re: Moje nowe czekoladowe love - Pancernik <3

Fajny ten Twój pancernik, a z kocykiem moro wygląda bardzo męsko:-) Żółte armadilo jest super....ale wg mnie tylko na lato. Brąz jest bardziej uniwersalny.

Re: Rak trzustki-prośba o pomoc

Witaj. Przechodziłam przez to wszystko od początku do samego końca. Przeczytaj moje wiadomości lub napisz armadilo@toya.net.pl to chetnie podzielę się z Toba swoimi doswiadczeniami. Ewa

Re: Rak TRZUSTKI-czy to już koniec ???

Klapouszku, nie raz prosiłam Cię, napisz do mnie na adres armadilo@toya.net.pl - postaram Ci się pomóc, sama przez to wszystko przechodziłam. Ściskam Cię mocno, Ewa

1 2 3 4