Na 10 sztuk 6 okazuje się być sprowadzone :) Poszukam jeszcze VW Passata i Mercedesa C :) -- Jednym z najmilszych doświadczeń w życiu jest być celem, nie będąc trafionym (W.Churchill)
Witam. Zastanawiam się nad kupnem A4 B7 Avant z silnikiem 1,9 o mocy 116. Jak sprawuje się takie auto czy przesiadka z VW Tourana mnie nie rozczaruje. Proszę o opinie użytkowników i nie tylko.
Jeździł ktoś? Jakieś opinie? Gdybym się zdecydował, to na co zwrócić uwagę (jakieś "miejsca krytyczne")? Zdecydowanie mi się podoba, a dużo ich nie ma, to nie E53 co w każdej zagrodzie u mnie na wsi ostatnio stoi. -- "Musimy pogadać, panie Brener. -Zyga wreszcie przekręcił gałkę. - I
> Czytalem na gazecie ze polki ku...a sie w niemczech 5 lat > a potem jada z powrotem do polski Ile ci zostało do 5 lat?
Poszukuje audi a 4 model b 5 diesel ,moze ktos ma na sprzedanie rocznim powyzej 1999
albo A4 95??
Witam serdecznie, chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś różnice między Audi 80 a Audi B4 czy są to te same modele pojazdów tylko o innej nazwie, z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam!
celeronik86 napisał: > chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś różnice między Audi > 80 a Audi B4 czy są to te same modele pojazdów tylko o innej > nazwie Poniżej masz odnośnik do translatora Google'a ustawionego na przetłumaczenie strony niemieckiej wikipedii o Audi 80 B4
Witam . Dziś miałem stłuczkę wjechała mi w samochód koparka sprawa będzie zgłoszona jutro do ubezpieczyciela. Proszę o podpowiedz kogoś kto zna się na samochodach lub miał podobną stłuczkę bo nie wiem jaki może być koszt takiej naprawy. na pewno 2 drzwi do wymiany ale czy coś jeszcze. Chcę wiedzieć
zdjęcia są na moim profilu lub mogę wysłać na meila bo na forum nie da się zdjęcia wrzucić: [
Czy warto kupić audika z silnikiem 2.0 i przebiegiem około 200.000km za 15tyś zł. A może ktoś wie ile te cudo może spalić benzyny na 100km.???
No to kupujący musiał być nieżle nawalony,albo zaślepiony mitem marki ( a po wsiach, jest takich naiwnych jeszcze wielu),bo tak naprawdę to A4 z tego rocznika to zupełnie przeciętne auto na tle konkurencji z tego samego rocznika i segmentu,zarówno pod względem zaawansowania technicznego jak i
Jesli ktoś coś widział lub slyszał prosze dzwonic 793 988 804 (nagroda) Audi w full opcji imageshack.us/photo/my-images/707/img3960au.jpg/
Vectra B, silnik 1.8 benzyna + gaz, rok 96, ABS, wspomaganie, poduszka, centralny zamek, elektryczne szyby i lusterka, szyberdach. Zdjęcia: amnesiac.hopto.org/gallery/vectra Samochody, jak wspomnialem sa w idealnym stanie, nie
ile chcesz za Vectre, jakieś bliższe dane o niej, rok, silnik, przebieg, jaki wypas
Witam Rozważam możliwość zakupu Audi A4 B8 2008 1984 cm benzyna (Moc 130 KM / 96 kW) przebieg blisko 200 tys. za około 40.000. Bardzo proszę o opinie i pomoc, czy warto zainteresować się taką propozycją. Z góry dziękuję za pomoc
prymitywni wąsacze w klasie premium omijają bmw i mercedesa? akurat w tym roczniku audi jest najbardziej stonowane. bmw z tych lat jest ohydne, a mercedes awaryjny. -- nima